Yumurta Büyüsü Yapan Medyum Hocalar
blank

Yumurta Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

blank

Yumurta büyüsü yapan medyum hocalar ile yapılan işlemler, tıpkı kaşık büyüsü işleminde olduğu gibi çift taraflıdır. Hem ayırma hem de birleştirme için yapılabilir. Pek çok kişi, bunun sadece ayırma ya da huzursuzluk için yapıldığını düşünüyor olsa bile, amaç daima çift taraflıdır ve hangi niyet seçilirse ona uygun şekilde büyü işlemi de farklılaşır. Fakat temel olarak kullanılan yumurta, her daim büyüde vardır.

Yumurtanın üzerine bazı vefkler ya da tılsımlanmış büyülü mühürler işlenir ve genellikle yumurta gömülerek çürümeye bırakılır. Ve böylece işlem tamamlanmış olur. Kaşıkla yapılan büyülerde de kaşıklar tersi ya da düzü yönüne bağlanarak gömülür. Bu nedenle bu iki uygulama birbirlerine aşırı derecede benzer.

Yumurta Büyüsünün Etkileri

Yumurta büyüsü amacına göre etkiler gösterir. Eğer huzursuzluk ya da eşleri ayırma gibi amaçlar için yapıldıysa, belirtiler genellikle bir kişide değil birden fazla kişide ya da tüm ev ahalisinde görülebilir. Ve hatta eve gelen misafirler bile evde bir huzursuzluk olduğunu kolayca fark edebilir. Kişinin üzerine ağırlık çöker, esnemeler çoğalır, evde bulunan kişiler kendisini psikolojik olarak yorgun hissedebilir ya da kaygı bozukluğu gibi durumlar yaşanabilir.

Etkiler ise şu şekilde basitçe sıralanabilir;

  • Evde yaşayanların huzursuz, halsiz ve mutsuz olması.
  • Eve gelenlerin, evde bir şey olduğunu ima eden sözler sarf etmesi.
  • Evde sürekli kavgalar yaşanması. Sudan sebeplerle bile kavgaların büyümesi.
  • Evin bereketinin kaçması ve evde geçim sıkıntısı yaşanması.
  • Eşlerin birbirlerine olan sabrının tükenmesi ve eşlerin mutluluğu dışarıda aramaya çalışması.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yumurta büyüsü gibi kuvvetli işlemleri bozmada kullanılan ritüeller ancak uzman medyumlar tarafından yapılır. Medyum hoca tarafından yapılan bir dizi işlem sayesinde, büyünün etkileri giderilir. Bozma işlemi sırasında gömülü yumurtayı bulmak önemli değildir. Büyü ortaya bir enerji çıkarır ve bu enerjiden sonra zaten gömülmüş olan nesne aslında önemini büyük ölçüde yitirir.

Yapılması gereken şey, aksi yönünde bir ritüel gerçekleştirerek durumu dengelemek ve büyünün bir daha çiftlerin başına gelmemesi için koruyucu bazı ek işlemler uygulamaktır. Hocamıza sormak ve daha detaylı anlamak için, iletişim bölümünde bulunan numarayı kullanarak kendilerini arayabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here