Tutsak Etme Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Tutsak Etme Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Tutsak etme büyüsü yapan medyum hocalar ya da bağlama büyüsü yapanlar sayesinde pek çok insan, arzu ettiği ilişkiye kavuşabilmiştir. Tıpkı kelime anlamında olduğu gibi, tutsak etme işlemi birinin bir başkasına tüm duygularıyla kapılması anlamına gelir. Tutkulu ve sevgi dolu bir aşk ortaya çıkartmak için yapılır. Ancak aşk büyüsünden ziyade bu bağlama büyüsü gibi işlev gösterir. Aşk büyüsü daha hafif seyir eden bir uygulamadır. Başlangıçta kişiyi aşık etmek kesin olsa dahi, ilerleyen zamanlarda kişinin ilgisinin yönü ilişkinin gidişatına göre değişebilir.

Tutsak etme büyüsünde durum bu şekilde değildir. Büyü yapılan kişi alacağı kararlar dahil olmak üzere tüm hayatını, büyü yaptıran kişiye uygun şekilde yaşamak konusunda herhangi bir çekince yaşamayacaktır.

Tutsak Etme Büyüsü Yapan Medyumlar Kimlerdir

Gerçekten bu ilmi icra edebilen pek çok kişi tarafından yapılabilir. Ancak aşama aşama göstereceği etkiler, ritüelin kendisine bağlıdır. Aşırı şiddetli ritüeller varken, daha hafif seyir edenler de olabilir. Aslında buradaki ayarı tutturabilmek için, kişi hakkındaki bazı bilgilere erişebiliyor olmak da önemlidir.

Yani bir medyumu aslında başarılı kılan en önemli özellik, onun duruma uygun bir uygulama geliştirebiliyor olmasıdır. Büyü, ayarında yapılmadığı ve özel olarak hazırlanmadığı takdirde muazzam bir sonuç vermesi beklenmeyecek olan ilimdir. Sadece hocamız ve onun gibi adını duyurmuş uzman kişilerden gerçek bir sonuç almak umulmalıdır.

Tutsak Etme Büyüsünün Etkileri Nelerdir

Tutsak etme büyülerinde etkiler, kişiye zarar verecek türden değildir. Eğer büyünün kendi etkilerinin yanı sıra, özel bir istekte bulunulmadığı sürece kişi normal hayatına, normal şekilde devam eder. Tek fark, duyguları ve sevgisi bir kişiye yöneliktir. Ve bu sevgi normalin üzerinde bir miktar daha tutkulu şekilde hissedilir.

Tutsak etme işlemleri yapılan kişilerde kabuslar görme ya da uyuyamama gibi yan etkiler bulunmaz. Bu yan etkiler sadece zarar verme amacıyla uygulanan büyü türevlerinde gerçekleşen kötü etkilerdir. Tutsak etme ve diğer tüm uygulamalar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için, iletişim bölümünde bulunan numaradan hocamızı arayabilir ya da ona yazabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here