Süryani Büyüsü Yapan Medyum Hocalar
blank

Süryani Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

blank

Süryani büyüsü yapan medyum hocalar hakkında bir takım yanlış bilgiler ya da farklı ön yargılar bulunmaktadır. Bu sadece medyum hoca ile ilgili değil aynı zaman büyünün kendisi ile de ilgilidir. Öncelikle bilinmesi gereken şey, Süryani büyüsü yapabilmek için Süryani olmaya ihtiyaç duyulmamasıdır. Büyü ismini bu topluluktan almıştır çünkü ilk burada uygulanmıştır. Papaz büyüsü ile benzeşiyor olsa bile, sonuçsal oranda olmasa da süreçsel bakımdan bazı değişiklikleri mevcuttur.

Büyü, eski Süryani dilinde yapılır. Bu büyüyü yapabilmek için elbette sadece Süryani diline hakim olunması yetmez. Çoğu kaynak bunun bir kara büyü olduğunu söylese de, aslında yakından uzaktan alakası yoktur. Bir büyüyü karanlık yapan, orada arz edilen amaçla ifade edilir. Tıpkı papaz büyülerinde olduğu gibi, Süryani büyüleri de bir büyü metodu olarak görülmelidir. Yani tek ve nihai bir amacı yoktur. Aksine, pek çok amaç için yapılabilir. Bu amaçların iyi ya da kötü olacağına karar veren kişi ise, büyüyü yapan ya da yaptıran kişidir.

Süryani Büyüsü Yapan Medyumlar Kimlerdir

Var oluş aşamasında bu büyünün Mardindeki medyumlar tarafından çok sık uygulandığı düşünülmektedir. Ancak şuan simya, enerji ve metafizik gibi ilimlerin yanı sıra dile hakim olan pek çok gerçek medyum tarafından yapıldığı bilinmektedir. Bunlardan biri de şüphesiz ki hocamız olarak bilinir.

Hocamız Süryani büyüsüne hakim olan pek az gerçek medyumdan sadece birisidir. Bunun karmaşık bir işlem olması, kullanılan ritüellerin son derece zorlu olması ve temini çok da kolay olmayan malzemelerle yapılması, büyünün herkes tarafından uygulanamıyor olmasındaki başlıca nedenler olarak sıralanabilir.

Süryani Büyüsünü Kimlere Yaptırmak Gerekir?

Tecrübeli ve kendinden emin medyumlar ile pek çok işlem gerçekleştirilebilir. Ancak hemen her içeriğimizde olduğu gibi yine uyarmak istiyoruz ki, kendisine her medyum diyen kişiye güvenmeyiniz. Bunun karmaşık bir ilim olduğu kadar, yeteneğin ötesinde bilgi birikimine ve tecrübeye de ihtiyaç duyduğu su götürmeyen bir gerçektir.

Hocamız onlarca yıldır yaptığı işlemlerle, hayatının tamamını gizli ilimlere adamıştır. Hocamıza ulaşmak için, iletişim bölümünde bulunan numaradan kendilerini arayabilir ya da yazarak iletişim kurabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here