Su Büyüsü Nedir

Su Büyüsü Nedir

Su, maddenin akışkan, sıvı halidir ve girdiği kabın şeklini alması ile geçmişten günümüze felsefi düşüncelere dahi yön vermiştir. Su büyüsü de manevi ilimlerde yeri büyü olan önemli ve kuvvetli bir büyüdür. Su büyüsü nedir ve hangi niyetler ile yapılır diye soran ziyaretçilerimizin tüm sorularını bu yazımızda yanıtlayacağız.

Etkileri ile pek çok iyi sonuç veren su büyüsünün hangi niyetler ile yapıldığı hakkında bazı kafa karışıklıkları vardır. Bunun en büyük sebebi internet üzerindeki sitelerin su büyüsüne dair hiçbir bilgi sahibi olmadan yaptıkları yalan yanlış paylaşımlardır. Biz ise farkımızı koyarak sizlere sadece ama sadece net ve doğru bilgiyi sağlıyoruz.

Su Büyüsü Kimlere Yapılabilir

Su büyüsü nedir diye soranların maruz kaldığı yanlış bilgileri düzeltmek ilk önceliğimizdir. Bu işlem aşık etme, bereket verme, kısmet açma ve iyileştirme etkilerine sahiptir. Su büyüsünün bağlama, soğutma veya yukarıda saydıklarımız dışında herhangi bir etkisinin olacağını söyleyenlere kulak asmamanızı öneriyoruz.

Su büyüsü hakkındaki yanlış bilgilerden birini düzelttiğimize göre büyünün kimlere yapılabileceğinden bahsetmeye geçebiliriz. Öncelikle belirtmeliyiz ki; su büyüsü en çok aşık etme niyetiyle yapılmaktadır. Büyünün bahsettiğimiz diğer niyetlere yönelik daha nadiren yapıldığı bilinmektedir. Bu işlemin aşık etme niyetiyle yapılabileceği kişilerin belirli koşulları sağlıyor olması şarttır. Su büyüsü ile aşık edilecek kişinin son 3 ay içinde herhangi bir ilişkisi olmamalıdır. Ayrıca büyü ritüelinin yapıldığı an içinde, büyü yapılacak kişinin uyuyor olması da çok önemlidir.

Antik Su Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Eski bir yöntem olan su büyüsünün ritüeli için bir kabı dolduracak kadar suya ihtiyaç duyulur. Bu su doğal bir akarsudan alınmış olmalıdır. Ardından kabın içine bir yaprağın üzerinde iğne yerleştirilir. İğnenin suyun içinde bir süre yön alması beklenir ve ardından tılsımlı cümleler okunur.

Sonrasında su kabının başına oturulur ve iğnenin ucunun durduğu noktaya geçilir. Size aşık olması istenen bireyin sureti iğnenin diğer ucuna konulur. Bu işlem gece vakti büyü yapılacak kişi uyurken yapılmalıdır. Büyü ritüelinin duaları okunduktan sonra kişinin sureti suyun içine bırakılır ve iğnenin altından yaprak aniden çekilir. İğneye temas etmemek çok mühimdir. Büyünün tutmasını garanti etmek isteyenler uzman bir medyumdan yardım almalıdır.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here