Soğutma Büyüsü Nedir

Soğutma Büyüsü Nedir

Soğutma büyüsü, iki insanı birbirine düşürmek ve aralarını açmak için yapılan kuvvetli bir büyüdür. Soğutma büyüsü nedir diyenler ve büyüyü yaptıranlar genellikle platonik aşklarını ilişkisinden ayırmak amacı gütmektedirler. Büyünün etkisindeki çiftin veya eşlerin birbirine olan ilgisi giderek azalır ve sonunda tamamen biter.

Bununla beraber büyü yapılan bireyler birbirine daha zor tahammül edebilir hale gelecek ve birbirlerinden büyük bir hızla soğuyacaklardır. Büyünün etkileri altındaki çiftin bahsetmekte olduğumuz durumları yaşamaması için yapılabilecek tek şey büyü bozma işlemidir. Soğutma büyüsüne maruz kalan kişilerin, büyünün tesirleri altından çıkmak için başvurabileceği başka bir yol yoktur.

Soğutma Büyüsü Kimlere Yapılabilir

Soğutma büyüsü nedir yazımızın en önemli detaylarından birini açıklamak üzereyiz bu nedenle pür dikkat okumanızı öneririz. Soğutma büyüsü evli çiftlere, sevgililere ve partnerlere yapılabilen bir büyü olduğu gibi kişiye yapılmasının yanı sıra hanelere de uygulanabilmektedir. Eğer soğutma büyüsü evli bir çiftin evine yapılır ise büyünün etkisinden çıkmak için başvurulabilecek bir yol daha ortaya çıkacaktır.

Büyünün yapım tarihine bağlı olarak evden çıkmak büyünün etki etmesini önleyecektir. Fakat etkilerinin büyük çoğunluğuna maruz kalınan bir soğutma büyüsünden bu şekilde kurtulmak mümkün değildir. Bunun için tüm eve büyü bozma ritüeli uygulanmalı ve ayrıca büyü yapılmış çifte de soğutma büyüsü bozma işlemleri yapılmalıdır.

Eşleri Soğutmak İçin Yapılan Büyü

Evli çiftlerin ve sevgililerin arasını açmak için uygulanan soğutma büyüsünün tutması iki etkene bağlıdır. Biri büyünün yapanı, diğeri de büyünün yapımıdır. Yani büyüyü yapacak olan medyumun uzmanlığı ve büyünün yapımında faydalanılan büyü metodu çok önemlidir. Soğutma büyüsünün beklenilen tesirleri göstermesinde büyük rolü olan bu iki etken büyünün tutması için sağlanmalıdır.

Büyüyü yapacak olan medyum daha önce defalarca başarılı soğutma büyüsü yapmış olmalı ve büyülü ilimlere dair uzmanlığı olmalıdır. Büyünün yapımında kullanılacak metodun seçimi de genellikle medyum hocanın inisiyatifine kalmıştır ama önerimiz kişiye özel ritüel uygulanmasıdır. Bu sayede büyünün metodu ile istenilen sonuca en yakın etkiler elde edilebilecektir. Soğutma büyüsü nedir yazımızda yanıtını alamadığınız her tür soru için bizlere ulaşabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here