Sarımsak Büyüsü Nedir

Sarımsak Büyüsü Nedir

Sarımsak büyüsü iki insanı birbirinden soğutmak ve uzaklaştırmak için yapılan eski bir büyüdür. Büyünün etkisi altındaki kişilerin birbiri ile arası açılacak ve aşama aşama büyüye maruz kalacaklardır. Sarımsak büyüsü nedir sorusunun en detaylı yanıtı olan yazımızda büyü hakkındaki bütün soru işaretlerinizden kurtulabileceksiniz.

Sarımsak büyüsüyle ilgili bilinmesi gereken ilk detay; büyünün sadece eşlere veya sevgililere değil arkadaşlara veya akrabalara bile yapılabiliyor olmasıdır. Sarımsak büyüsünün beraber yaşayan herhangi iki veya daha fazla bireye uygulanması olağandır. Büyünün etkileri her koşulda aynı olacak ve bireyleri birbirinden uzaklaştıracaktır.

Sarımsak Büyüsünün Etkileri

Kötü niyetler ile yapılabilen sarımsak büyüsü iyi niyetler ile sevdiklerini yanlış insanlardan korumak için de yapılabilir. Ebeveynlerin evlatlarını yanlış arkadaşlarından uzaklaştırmak için yapabileceği sarımsak büyüsü, ebeveynler ile çocukların arasını açmak için dahi uygulanabilen bir işlemdir. Büyünün etkileri ortaya çıktığında ilk olarak büyüye maruz kalan kişileri fevri hal getirecektir. Bu fevrilik sadece büyü etkisindeki kişilere yönelik olacaktır ve dışarı yansımayacaktır.

Sarımsak büyüsü direkt olarak bir haneye veya mekana yapıldığı için o hanede yaşayan, uyuyan, yiyip içen herkes büyünün etkilerine maruz kalacaktır. Büyünün ilk tesirleri işlevini göstermeye başladıktan kısa süre sonra bireyler arasında uyumsuzluklar, anlaşmazlıklar ortaya çıkacaktır. Son olarak kişiler birbirine katlanamaz hale gelecek ve iyice soğuyacaklardır.

Soğutma Niyetli Sarımsak Büyüsü

Sarımsak büyüsü nedir sorusunu sorduğunuza ve yazımızı okuduğunuza göre sizin de bu büyüyü yaptırmak gibi bir niyetiniz vardır. Eğer sevdiğiniz birini hoşlanmadığınız birisinden uzak tutmak için sarımsak büyüsüne başvurmak istiyorsanız büyünün tehlikesi olmadığını gönül rahatlığıyla bilebilirsiniz. Yani büyüye maruz kalacak olan sevdikleriniz hiçbir zarar görmeyecek, sadece büyünün etkisindeki ev arkadaşından soğuyacaktır.

Sarımsak büyüsünün eşleri veya sevgilileri birbirinden soğutmak için yapılması halinde ise biraz daha kuvvetli bir büyü uygulamak şarttır. Çünkü sarımsak büyüsünün etkileri aynı evde yaşayan iki insanın arasını açmaya yöneliktir. Ancak sevgililik bağlarını koparmak için kuvvetli bir sarımsak büyüsü yapılır ise büyünün etkisiyle yaşanan gerginlikler daha şiddetli olacak ve ilişkileri bitirebilecektir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here