Şans Büyüsü Nedir

Şans Büyüsü Nedir

Şans, kısmet, talih ve bereket insanların kendi kararları ile sahip olabilecekleri şeyler değillerdir. Fakat ruhani uygulamalar ile bunları edinmek ve etkilerinden faydalanmak mümkündür. Şans büyüsü nedir diyorsanız bahsetmekte olduğumuz ruhani yöntemlerden zaten haberdarsınızdır. Peki bu yöntemler nasıl uygulanır ve nasıl işleve geçerler diye sorarsanız ise yanıtını öğrenmek üzeresiniz.

Şans büyüsü gibi işlemler özel medyumlar tarafından uygulanabilen çetrefilli uygulamalardır. Bu tür büyülerin yapımı ile açığa çıkan manevi enerjiler normal büyülerin ritüelleri ile yönlendirilen enerjilerle kıyaslanamaz bile. Çünkü şans büyüsü gibi büyülerin yapımında kullanılan enerjiler herhangi bir medyumun gücünün yetmeyeceği kadar kuvvetlidir.

Şans Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Bahsettiğimiz enerjiler bir yana ulvi varlıklar tarafından korunan bu büyülerin başarılı sonuç vermesi belli koşulların sağlanıyor olmasına bağlıdır. Şans büyüsü nedir diye soranların bu koşulları bilmesi ve bu koşullar doğrultusunda buna uygun bir medyum arayışına girişmesi çok önemlidir. Eğer doğru medyum ile iletişim kurulmaz ve ondan yardım alınmaz ise büyünün tutması beklenilmemelidir.

Tutacak ve başarılı bir şekilde arzulananları gerçekleştirecek bir şans büyüsü yaptırmak isteyenlerin, gerekli koşulları sağlayan medyumlardan yardım alması mutlak öneme sahiptir. Şans büyüsünü yapabilen medyumlar, büyüleri kendi çıkarları olmaksızın yapan ve ruhani ilimlerde belli bir hikmete erişmiş kişilerdir. Günümüzde böyle birkaç medyum kalmıştır ve onlara ulaşmak oldukça güçtür. Fakat sitemizdeki bilgilerden yola çıkarak istediğiniz medyumlara ulaşmanız mümkündür.

Şans Büyüsünün Etkileri Nelerdir

Etkili bir şans büyüsünün yapıldığı kişi, istenilen sonuçları almaya en kısa sürede başlayacaktır. Bu sonuçlar şu şekilde olacaktır; büyü yapılan bireyin hayatındaki problemler teker teker azalacaktır. Büyüyü yaptıran bireyin şans, talih ve bereket gerektiren her tür işi rast gitmeye başlayacaktır.

Büyünün etkisi altındaki kişinin iş yerinde terfi, zam gibi fırsatlar yakalaması da bir hayli olağandır. Bunların da yanı sıra bu bireyin şans ile alakalı her tür adımı iyi sonuç verecektir. Ayrıca yeterli uzmanlıkla yapılan şans büyüsü talihi açacağı gibi kişinin kısmetinde de iyi etkilere sahip olabilir. Büyünün layığı ile yapılması halinde tüm bu tesirlerden faydalanmak olağandır.

 

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here