Ölüm Büyüsü Nedir

Ölüm Büyüsü Nedir

Ölüm, evrende varlığını sürdürmekte olan her canlının hayatının kesin ve net bir şekilde son bulmasıdır. Ölüm büyüsü nedir denilir ise birinin yaşamını sonlandırmak için yapılabilecek büyülü müdahale olduğu söylenebilir. Fakat ölüm büyüsü ortaya çıktığı günden bugüne dek lanetlenmiş bir büyüdür.

Can vermek kadar can almak da sadece Allah’a mahsustur. Bu nedenle insanlar ölüm büyüsünün ismini duyunca bile rahatsız olurlar. Fakat bu büyü vardır ve belirli kişiler tarafından yapılmaya devam edilmektedir. Ölüm büyüsü yaptıranların büyük bir kin ve nefret duyduğu tahmin edilebilir bir şeydir ancak bunun yanı sıra psikolojik olarak ciddi rahatsızlıkları olduğu da düşünülebilir. Çünkü birinin canını alma kararını vermek ve bundan rahatsızlık duymamak bu kanıya varmamız için yeterlidir.

Ölüm Büyüsünün Belirtileri

Uzman bir medyum tarafından yapılan ölüm büyüsünün tesirleri ortalama olarak 6 ile 11 hafta arasında etki etmektedir. Büyünün meşakkatli bir ritüeli olduğu gibi ritüelin bazı aşamaları haftalar boyunca tekrar edilir. Bu çetrefilli ritüel günümüzde bilindiği üzere sadece birkaç medyum tarafından yapılmaktadır.

Büyüyü yapabilecek ustalığa sahip medyumların büyük çoğunluğu ölüm büyüsünü yapmayı reddetmektedir. Fakat büyüyü yapan kişiler olduğu için ölüm büyüsüne karşı alınabilecek önlemler büyük bir merak konusu haline gelmiştir. Bu nedenle ölüm büyüsü nedir yazımızı hazırladık ve ziyaretçilerimizin sorularını yanıtladık.

Ölüm Büyüsü Nasıl Bozulur

Eğer ki size ölüm büyüsü yapabileceğini düşündüğünüz bir düşmanınız varsa önlem almanız şarttır. Bu tür konular riske atılmamalı ve büyü ciddiye alınmalıdır. Kötü niyet büyüleri ile her yıl on binlerce kişinin hayatı mahvolmaktadır. Eğer bu kişiler arasında yer almak hatta direkt olarak hayatınızdan olmak istemiyorsanız, ölüm büyüsüne maruz kalma şüphelerinizi göz ardı etmemelisiniz.

Böyle bir şüpheye kapılmanız halinde üzerinizde gerçekten ölüm büyüsü olup olmadığını öğrenmenizin bir yolu vardır. İşinin ehli bir medyum hoca ile görüşüp bakım yaptırmalı ve üzerinizdeki büyüleri tespit ettirmelisiniz. Eğer büyünün varlığına rastlanır ise bir dakika bile kaybetmeden ölüm büyüsünün bozumuna başlanmalıdır. Birkaç gün sürebilecek bozum ritüeli özenle hazırlanılmalı, hatasız bir şekilde tamamlanmalıdır. Daha fazla detay için sitemizdeki diğer paylaşımlara göz atabilir veya bizlere ulaşabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here