Musallat Büyüsü Nedir
blank

Musallat Büyüsü Nedir

blank

Musallat büyüsü, insanlara cin musallat olmasını sağlayan büyü çeşitlerini ifade eder. Ancak çok nadiren de olsa, musallat sadece cinler ile ilgili değildir. Bazı durumlarda musallat büyüsü nedir sorusunun cevabı sadece enerjisel olaylar ile de ilişkilendirilebilir.

Örneğin negatif enerjinin kişinin ruhuna musallat olması durumu da cin musallatı durumlarındaki etkilerle benzerlikler gösterebilir. Bu ikisi arasındaki ayrımı doğru yapmak ve buna göre bir çözüm aşamasına gitmek de son derece önemlidir. Fakat şu da unutulmamalıdır ki, kişinin üzerinde eğer yoğun bir negatif enerji yükü varsa; Kişi beşinci boyutsal varlıkların saldırısına da açık halde olabilir. Hepimizi enerjiden koruyan bir manevi duvarımız vardır. Bu duvar zaman içinde yıpranabilir ya da yıkılabilir. Bunları sağlayan şeylerin başında ise büyü yer almaktadır.

Musallat Büyüsü Ne İçin Yapılır

Musallat büyüsünün yapılmasındaki başlıca sebeplerden biri intikam, diğeri de iknadır. Cinler aracılığıyla insanları rahatsız etmek mümkün olduğu gibi, insanları kontrol etmek de mümkündür. Musallat büyüsüyle gerçekleştirebilecek pek çok durum olduğu gibi, genelde iyi bir amaç için yapıldığı görülmemiştir. Çoğunlukla niyet kişinin iradesini, isteği dışında ve kötü bir amaçla kontrol altına almayı hedefler.

Burada sonuçlar eşleri birbirinden ayırma, kısmeti kapatma, kişiyi hasta hissettirme, kişiyi delirtme, kişinin işini batırma gibi pek çok farklı şeyler sıralanabilir. Adından da belli olacağı üzere, bu tip büyüler son derece tehlikeli olabilir. Büyüyü yapan ve yaptıran kişinin niyetleri, kişide çok fazla negatif duruma yol açabilir. Büyü bozma dışında da bir çözümü bulunmamaktadır. Elbette sorunun cinlerle mi yoksa doğrudan büyü enerjisi ile mi olduğunu anlamak, birincil öncelik olmalıdır.

Musallat Büyüsünün Etkileri Nelerdir

Musallat büyüsünün başlıca etkileri şu şekildedir;

  • Uykusuzluk veya sürekli uyuma isteği doğabilir.
  • Kişi paranoyaklaşır ve en güvendiği insanlardan bile pek çok konuda şüphe duyabilir. Ailesinin bile kendisini öldüreceği gibi çok tuhaf düşüncelere tutulabilir.
  • İşinden, eşinden ve ailesinden uzaklaşabilir.
  • Kötü alışkanlıklar edinebilir ya da delirme noktasına kadar uzanan bir gerçekliği algılamada güçlük döngüsü ortaya çıkabilir.
  • Kabuslar bu gibi durumlarda her zaman ortaya çıkmaz. Ancak aşırı derecede yaşanması ve gerçekçi rüyaların içinde kaybolunması da riskli bir durum olarak görülebilir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here