Medyum Nasıl Olunur

Medyum Nasıl Olunur

Büyü yapmak, zaman zaman uzun soluklu ritüeller içerirken, zaman zaman kısa süren fakat meşakkatli ve yorucu ritüellerin tamamlanmasını gerektirebilir. Tüm bunların üstesinden layığı ile gelmek ve büyünün istenilen sonuçları vermesini sağlamak kolay değildir. Bunları sağlayabilmek için ruhani ilimlerde uzman olmak, kısaca işinin ehli bir medyum olmak gerekir. İstenilen büyüleri yapabilmeyi arzulayanların medyum nasıl olunur diye sorduğunu biliyoruz.

Ancak şu konuda sizleri uyarmalıyız ki doğuştan medyum olmayan kişilerin büyü ritüellerini başarı ile tamamlamaları halinde bile büyüleri sonuç vermeyecektir. Çünkü büyüler sadece gerçek medyumlar tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Sonradan medyum olunamayacağı için dünyaya medyum olarak gelmemiş ve kaderinde medyum halinde gelmek olmayanlar kendi başlarına büyü yapamazlar.

Medyumlar Büyüleri Nasıl Yapar

İstenilen amaçlara hizmet eden büyülerin buna uygun ritüelleri ve yöntemleri vardır. Bu yöntemler usulünce uygulanır ise büyünün beklentileri karşılayacağı söylenebilir. Fakat bazen büyülerin ritüeli o kadar zor hale gelir ki sadece doğru tamamlanması yeterli olmaz. Yönlendirilecek enerjiler üzerinde belli bir kontrole sahip olmak da gerekebilir.

Gerçek medyumların bu enerjileri yetileri ile kontrol altına alması ve üzerlerinde hakimiyet oluşturması mümkündür. Bu sayede büyünün gidişatını kontrol ederek arzulanan tesirlerin devreye girmesini sağlayabilirler. Manevi enerjileri yönlendirmek bir hayli çetrefilli uygulamalardır. O yüzden bu tür büyüleri yapabilecek medyumların sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

Gerçek Medyum Kimdir

Şimdi kendi kendinize gerçek medyum kimdir veya gerçek medyum nasıl olunur diye düşünüyor olabilirsiniz. İlk olarak söylemeliyiz ki gerçek medyumlar özel yetiler ile doğan ve kaderinde medyumluk yapmak olan bireylerdir. Sonradan gerçek medyum olmak imkansızdır. Fakat bu yetilere sahip olmayan kişilerin büyü yapma şansları vardır.

Eğer kendi başınıza bir büyü ritüeli tamamlayarak hayatınızdaki sorunlara müdahale etmek, bir arzunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız sizlere bunun tek yolunu açıklayacağız. İlk olarak işinin ehli usta bir medyum, hoca ile iletişim kurmalı ve destek talep etmelisiniz. İşini bilen tecrübeli bir medyumun yardımları ve talimatları ile istediğiniz büyüyü yapmanız mümkündür. Eğer gerçek medyumlara ulaşma konusunda tavsiye veya bilgiye ihtiyacınız olursa diğer paylaşımlarımız sizlere kaynak olacaktır.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here