Medyum Hocalar Ve Büyü İsimleri

Medyum Hocalar ve Büyü İşlemleri

Medyumların ve hocaların yaptıkları onlarca hatta yüzlerce farklı büyü işlemleri vardır. Bu büyülerin her biri farklı bir amaca hizmet etmesi için yapılabilen işlemler olabileceği gibi; aynı niyete yönelik farklı ritüeller içeren büyüler de olabilirler. Medyum hocalar ve büyü işlemleri için kullandıkları birbirinden özel ritüeller, metotlar bir büyünün tüm gidişatını etkilemektedir.

Bir niyete yönelik büyü yapmak için başvurulabilecek birçok ritüel ve yöntem vardır. Sadece aşık etme niyeti ile yapılabilecek büyülerin sayısı bile 50’den fazladır. Bu birbirinden farklı büyü ritüellerinin hepsi aşık etme amacıyla yapılsa dahi her birinin spesifik bir veya daha fazla tesiri bulunmaktadır.

Medyumların Büyü Yapma Yöntemleri

Medyum hocalar ve büyü işlemleri için başvurdukları farklı çeşit tekniklerin ortaya çıkışı geçen zamana dayanmaktadır. Geçmişten günümüze var olan büyüleri uzman medyumlar yorumlayarak daha spesifik hale getirmişlerdir. Bu yorumlamalar ile birlikte aynı büyü için farklı alternatif yöntemler türemiştir.

Büyülerin çeşitliliği tamamen kişiye özel olması veya belli bir duruma hitap edebilmesi için artmıştır. Medyumların büyü ritüellerini yorumlarken bağlı kaldıkları bir temel yöntem vardır. Fakat ufak detaylar değiştirilmesi ile aynı amaca yönelik ekstra etkileri olan büyüler uygulanabilir. Mesela çiftleri ayırma gayesi ile uygulanan bir büyünün ritüeli yorumlanarak, ayırma tesirine ek olarak çiftin ebeveynlerinin de ayrılığa olur gözüyle bakması sağlanabilir.

Medyum Büyüleri Nasıl Yapılır

Bahsettiğimiz ekstra tesirler tamamen özel durumlara uygun büyüler yapabilmek için türetilmiştir. Herhangi bir zamanda büyü yaptırmak için medyumlara başvuran birinin o büyünün etkilerine ek olarak ihtiyaç duyduğu tesirler olabilir. Bu durumda uzman bir medyum büyünün ritüelini yorumlayarak o kişiye özel hale getirmiştir. Bunun sonucunda ise aynı büyü için başvurulabilecek bir yöntem daha ortaya çıkmıştır.

Medyum hocalar ve büyü işlemleri sırasında kullandıkları inisiyatifler rastgele metot değişiklikleri içeremez. Büyüleri yorumlayarak özel ritüeller türetebilen medyumların sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir. Bahsetmekte olduğumuz medyum hocalar büyülü ilimlerde belli bir seviyeye gelmiş ve uzmanlıkları olağan üstü hale gelmiş kişilerdir. Eğer kişiye özel kuvvetli büyüler yaptırmak istiyorsanız ihtiyacınız olan medyumlar onlardır. Uzman medyumlara nasıl ulaşılacağı konusunda bilgi edinmek için diğer yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here