Medyum Hocalar ve Büyü Bozma

Medyum Hocalar ve Büyü Bozma

Nasıl ki büyü yaptırmak için uzman medyumlar ile çalışıyorsak, büyü bozma işlemlerinde de işin ehli kişiler ile çalışmak gerekir. Büyü bozma işlemleri yanlış ya da eksik uygulandığında isteyemeyen sonuçlar doğurabilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için uzman medyum hocalar ve büyü bozma üzerinde çalışmalar yapmış isimler ile iş birliği yapmak gerekir.

Bu isimlere ulaşmanın yolu araştırma yapmaktır. İnternet üzerinde bulunan yorum ve tavsiye siteleri yardımıyla medyumlar hakkında bilgi edinmek mümkündür. Araştırma sırasında doğru kaynakların kullanılması son derece önemlidir. Doğru olmayan kaynaklar sizleri hedefinizden uzaklaştıracaktır.

Medyum Hocalar ve Büyü Bozma Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Medyum hocalar konusunda ilk dikkat edilmesi gereken konu medyumun gerçek olup olmadığıdır. Günümüzde medyum olduğunu öne süren ancak medyumluk ilmi ile yakında uzaktan ilişkisi olmayan kişiler varlıklarını sürdürmektedir. Bu kişilerin isimlerine çeşitli yorum ve tavsiye sitelerinden ulaşmak mümkündür. Daha önce sahte isim ile iş birliği yapmış insanlar yorum ve tavsiye sitelerini ziyaret ederek, diğer insanları konu hakkında uyarmaktadır. Elinizden geliyorsa karşılaştığınız sahte isimleri bir kenara not ediniz ve medyum seçimi yapmadan önce bu listeye göz atınız.

Medyum Hocalar ve Büyü Bozma Konusunda Dikkat Edilmesi GerekenlerBüyü bozma konusunda ilk dikkat edilmesi gereken konu ise alanında uzman bir isim ile çalışmaktır. Büyü bozma işleminin yapılabilmesi için, işlemin hangi metot ile yapıldığının bilinmesi gerekir. Böyle zorlu bir bilgiye ulaşabilecek tek kişi uzman medyumdur. Medyumun tüm işlemler ve bu işlemlerin metotları konusunda bilgi sahibi olması gerekir. Çünkü büyü bozma ya da diğer bir ismiyle büyü çözme işlemleri, yapım sırasında kullanılan metot adımlarının tersidir. Metot bulunamıyorsa büyünün etkilerini ortadan kaldırmak epey bir zaman alabilir fakat imkansız değildir.

Neden En Kısa Sürede Müdahale Edilmesi Gerekir?

Kişinin üzerinde büyü ya da kara büyü olduğu düşünülüyorsa anında müdahale edilmesi gerekir. Bunun sebebi büyünün ruhani enerjinin yardımı ile uygulanıyor olmasıdır. Ruhani enerji kişi ile iç içedir. Kişinin yaşamını önemli derecede etkileyebilecek güce sahiptir.

Hepimiz günlük hayatımızda ruhani enerjinin etkisi altındayız. Farkında olarak ya da olmayarak bu enerjiyi devamlı olarak yönetiyoruz. Bizim parçamız olan bu enerjiye çevreden bir müdahale olduğunda farkına varmamızı son derece zorlaştıran etkende zaten bu enerjinin etkisiyle yaşamamızdır.

 

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here