Medyum Hocalar Ne Yapar

Medyum Hocalar Ne Yapar

Medyumlar ve hocalar, geçmişten günümüze manevi enerjilerin kullanımı ile belli durum veya kişilere müdahale edebilen yegane kişilerdir. Antik çağlardan beri öte alemsel enerjiler aracılığıyla ruhani ilimlerden faydalanarak büyüleri gerçekleştiren medyum hocalar ne yapar diye sormanız çok doğaldır. Çünkü yaptıkları işlemlerin büyü olduğu bilinse de bunları tam olarak nasıl gerçekleştirdikleri çoğu kişi tarafından bilinmemektedir.

Medyumların ve hocaların büyüleri yapabiliyor ama medyum olmayanların yapamıyor olması basit bir nedene dayanmaktadır. Medyumlar, doğuştan özel yetilere sahiplerdir ve bu yetiler tabiatta bulunan manevi enerjileri sezebilmelerini sağlamaktadır. Büyülerin gerçekleşmesini sağlayan bu enerjiler olmadan büyülerin başarıya ulaşması imkansızdır. Medyumların farkı ise enerjileri sezebiliyor, onlara ulaşabiliyor ve bu enerjiler üzerinde hakimiyet oluşturabiliyor olmalarıdır.

Gerçek Medyum Hocalar Ne Yapar

Medyumların büyüleri nasıl gerçekleştirebildiklerini biraz da olsa anlamış olduğunuzu düşünüyoruz. Çünkü şimdi daha önemli bir konuya değineceğiz. Sizlere anlattığımız yetilere sahip olmamasına rağmen kendine medyum diyen kişiler vardır. Biz onlara sahte medyum veya dolandırıcı demeyi tercih ediyoruz.

Bu sahtekarlar insanları büyü yapabileceklerine inandırıyor ve insanların istedikleri sonuçlara ulaşma umutlarını ellerinden alıyorlar. Bu yaptıklarını o kadar bilinçsizce sürdürüyorlar ki büyüler hakkında verdikleri bilgilerin doğruluğunu bile umursamıyorlar. Uydurma bilgiler ile büyü yapabildiklerini anlatıyorlar. Onları gerçek medyumlardan ayırt etmenin yolu ise basit bir sorudan geçmektedir. Gerçek medyum hocalar ne yapar sorusunun yanıtı sahtekar medyumları tespit etmenin en kolay yoludur.

Medyumların Büyü Yöntemleri

Gerçek medyumların ve hocaların büyüleri nasıl ele aldığı, ritüelleri nasıl uyguladığı ve kullandıkları yöntemleri öğrenmek çok önemlidir. Bu bilgileri sitemiz gibi net ve objektif bilgi kaynağı olan platformlardan öğrenmeniz mümkündür. Bu bilgiler ışığında ise gerçek medyumlar ile sahte medyumlar arasındaki farkı anlayabilirsiniz.

Kısacası gerçek medyumların büyü uygulamaları, metotları ve yaptıkları işlemleri nasıl yaptıkları hakkında az da olsa bir bilgi sahibi olmak büyük fark yaratabilir. Sahtekar medyumlar o bilgilerin çeyreğine bile sahip olmayan kişilerdir. Onları bu şekilde ayırt ederek kurbanları olmaktan kaçınabilirsiniz. Bu sayede aradığınız gerçek medyumu da daha rahat bir şekilde bulabilir, istediğiniz büyüleri başarılı sonuç verecek şekilde yaptırabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here