Medyum Hoca

Medyum Hoca

Medyum veya hoca diye adlandırılan kişiler, ruhani enerjileri kullanarak bazı durum ve kişilere müdahale etme kabiliyetine sahiplerdir. Bu kabiliyetleri kendileri için kullanmak yerine insanlara yardımcı olmayı seçen medyumlar geçmişten günümüze binlerce yıldır bunu sürdürmektedirler. Medyum hoca yardımına ihtiyaç duyan insanlar da onlara başvurarak enerjilerin güçlerinden faydalanmaktadırlar.

Bahsettiğimiz enerjilerin doğru ve sıralı işlemler aracılığıyla yönlendirilmesi, büyülerin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Büyüleri gerçekleştirmek için uygulana doğru ve sıralı işlemlere ritüel denmektedir. Bu ritüeller istenilen niyete yönelik büyü yapmayı sağlayan belirleyici ve bağlayıcı uygulamalardır. Bir büyünün hangi amaçla, kime yapılacağı ritüel ile belirlenir ve manevi enerjiler buna göre yönlendirilir.

Gerçek Medyum Hoca Kimdir

Büyülerin gerçekleşmesini sağlayan ritüeller sadece medyumlar tarafından layığı ile tamamlanabilecek işlemlerdir. Bazıları fazla meşakkatli olan bu ritüellerin bilinçsiz kişiler tarafından uygulanması halinde ya büyü tutmaz, ya da tehlikeli sonuçlar doğabilir. Bu nedenle sadece gerçek medyumlardan ve hocalardan yardım alınması gerekir.

Gerçek medyumlar ve hocalar kimlerdir diye sorduğunuzu duyar gibiyim, sizleri bekletmeden yanıtı veriyoruz. Gerçek medyumlar dememizin sebebi günümüzde kendini medyum olarak tanıtan dolandırıcıların varlığıdır. Onlar yüzünden insanlar hangi medyumun gerçekten uzman bir medyum olduğunu ayırt etmekte zorlanmaktadırlar. Böyle bir zorluğu atlatmanın tek yolu ise gerçek medyumların büyü işlemlerini nasıl uyguladıklarını bilmektir. Bu sayede kısa bir konuşma ile iletişim kurduğunuz medyumun sahtekar olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Medyumlar Nasıl Büyü Yaparlar

Anlayacağınız üzere gerçek medyumlara ulaşmanın yolu medyumlar ve yaptıkları büyüler hakkında bilgi edinmekten geçiyor. Peki bu bilgileri nereden ve nasıl edinebilirsiniz bunu da hemen yanıtlayalım. Büyü ilmi ve medyumlar hakkında en doğru bilgiler net ve objektif platformlardan edinilebilir. Sitemiz gibi sadece objektif bilgiler sağlayan platformlardan faydalanırsanız bir problem ile karşılaşmayacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

İşinin ehli medyum hoca arayışında olanlara tavsiyemiz ise ilk olarak yaptıracağınız büyüde karar kılmalarıdır. Çünkü büyüyü yaptırıp yaptırmayacağınıza dair kendinizden emin olmazsanız sonrasında pişman olabilirsiniz. Kararınızı verdikten sonra büyü hakkında bilgi edinmeli, ardından da medyumlar hakkında bilgi edinmeniz en mantıklısıdır. Sonrasında ise medyum arayışına tam teşekküllü bir şekilde girişebilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here