Medyum Çeşitleri
blank

Medyum Çeşitleri

blank

Medyumlar, yaptıkları işlemler ve bu işlemlerdeki uzmanlıklarına göre belirli sınıflara ayırılabilirler. Büyü yapma konusunda uzman medyumlar veya büyü bozma konusunda uzman medyumlar gibi. Medyum çeşitleri bu etkenlere bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. En basit hali ile bu şekilde özetlenebilen medyum çeşitlerinin birçok farklı konuda türlere ayrılabileceğini söyleyebiliriz.

Kara büyülerde veya kötü niyet büyülerinde uzmanlaşmış medyumlar olduğu gibi özel olarak iyi niyet büyülerine emek harcamış ve onlarda ustalaşmış medyumlar da vardır. Bir büyü yaptırmak istediğinizde yaptıracağınız büyüye yönelik medyum arayışına girişmeniz çok önemlidir. Bu sayede medyum çeşitleri arasından istediğiniz sonucu en iyi şekilde verebilecek medyuma ulaşabilirsiniz.

Uzman Medyum Büyüleri

İşinin ehli medyumların büyüleri kendi inisiyatifleri ile yorumlayarak yaptıkları bilinmektedir. Bu tür büyülerin kişiye özel yorumlanması beklenen sonucu almayı kolaylaştıracaktır. Eğer bir büyü yaptıracağınız zaman o büyünün uzmanı olan medyumdan yardım alırsanız elde edeceğiniz sonuçlar da beklentilerinizi karşılayacaktır.

Çünkü her medyumun farklı bir uzmanlığı olabilmektedirler. Tabi ki bazı medyumlar vardır ki her tür büyü işleminde ustalaşmış ve belirli bir hikmet seviyesine ulaşmışlardır. Fakat onlar ile iletişim kurmak veya onları bulmak bir hayli meşakkatlidir. Eğer yaptıracağınız büyüden en iyi sonuçları almak istiyorsanız ilk işiniz o büyünün uzmanlarını aramak olmalıdır.

Medyum Çeşitleri ve Yaptıkları Büyüler

Büyülerin doğası gereği özel kabiliyetler ve ustalıklar gerektirmesi çok normaldir. Çünkü her büyünün yapımında kullanılan manevi veya öte alemsel enerjiler vardır. Bu enerjilere hakim olmak uzun yıllar süren çalışmalar sonucunda mümkün olabilir. Eğer bir medyum  herhangi bir büyünün yapımında gerekli olan bilgileri edinmiş, tecrübe sahibi olmuş ve enerjileri kontrol etme konusunda ustalaşmış ise ona o büyünün uzmanı statüsü yakıştırılabilir.

Medyumların büyülerde edindikleri uzmanlıklar kadar büyülü ilimlere olan aşinalığı da önem arz eder. Büyü yaptırmak isteyenlerin medyum çeşitleri arasında yapacağı seçim bu noktada özen isteyen bir hale gelir. Çünkü ne kadar yaptıracağınız büyünün ustası bir medyum arıyor olsanız da, o medyumun büyülü ilimlere dair bilgi dağarcığını da göz önünde bulundurmalısınız. Böylelikle arzu ettiğiniz büyüyü yaptırabilir ve beklediğinizden bilen iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here