Medyum Büyüleri
blank

Medyum Büyüleri

blank

Büyüler, doğada bulunan tabiatüstü enerjilerin ritüeller aracılığıyla yönlendirilmesi üzerine gerçekleşen ruhani uygulamalardır. İstenilen amaca hizmet edebilecek bir büyüyü yapabilmek için o amaca ulaşmayı sağlayacak ritüeli, uygun metot ve malzemeler ile tamamlamak gerekir. Medyum büyüleri, ise medyumların inisiyatifleri ile ritüelleri yorumlaması üzerine türeyen spesifik işlemlerdir.

Bir medyum büyüsünün kişiye özel yapılması gerekir ve o kişinin isteklerine bağlı etkiler göstermesi mümkün olur. Mesela aşık etme niyetli büyülerin özel ritüeller ile uygulanması halinde elde edilecek aşk tesirinin yanı sıra sadakat de sağlanabilir. Bu tip büyüleri sadece ama sadece usta medyumlar gerçekleştirebilmektedir. Çünkü özel ritüeli olan büyüler, ruhani ilimlerde belirli bir hikmete ulaşmış medyumlar tarafından uygulanabilmektedir.

Etkili Medyum Büyüleri

Medyumların uyguladığı en etkili büyüler, spesifik ritüelleri olan büyülerdir. Tabi ki kara büyüler, ak büyüler veya kadim büyüler daha kuvvetli olmaları ile öne çıkarlar. Fakat normal büyüler arasında kıyaslandığında en etkili büyülerin kişiye özel büyüler olduğunu söyleyebiliriz.

Bunun nedeni ise kişiye özel medyum büyüleri yapılırken kullanılan karakteristik özellikler ve buna uygun hazırlanan ritüellerdir. Büyü yapılacak kişinin karakteristik özellikleri, o dönemdeki ruh hali ve kişisel bilgileri büyü ritüelinde kullanılır. Bu sayede ritüel ile yönlenecek olan büyü tamamen o kişiye uygun olur. Bu sayede büyünün tesirleri ortaya çıkmaya başladığında her şey uyum içinde gerçekleşir. Sonuç olarak büyünün oluşturacağı tesirler olabilecek en iyi ve kuvvetli hali ile ortaya çıkar.

Medyumlar Nasıl Büyü Yapar

Eğer kişiye özel büyü yaptırarak kuvvetli tesirler elde etmek istiyorsanız bunu size sağlayabilecek bir medyum bulmanız gereklidir. Günümüzde büyüleri engin bilgileri ile yorumlayarak spesifik büyü ritüelleri türetebilen medyumların sayısı oldukça azdır. Onlara ulaşmanın yolu ise yaptıkları işlemler hakkında yeterli bir bilgi dağarcığına sahip olmaktır.

Aradığınız medyumu bulmak için yaptırmak istediğiniz büyü hakkındaki tüm detayları öğrenmelisiniz. Bu sayede arayışınızın devamında bu bilgiler ışığında yol alabilir, size istediğiniz sonuçları tam olarak verebilecek bir medyum bulabilirsiniz. Büyülerin tesirleri yapımına ve yapanına bağlı olarak güçlenecektir. Eğer bu konuda daha fazla detayı öğrenmek istiyorsanız sitemizi takipte kalınız.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here