Mardin Medyum

Mardin Medyum

Mardin medyum arayan herkes için detaylı bilgi paylaşan medyum hoca platformumuza hoş geldiniz. Ülkemizin içinde veya dışında, manevi ilimle ile alakalı detaylı çalışmalar yapan kişilere ulaşmak ve en doğru sonuçları, en doğru kişilerden alabilmek için sizlere fayda sağlayabilmesi muhtemel pek çok bilgi paylaşmaktayız.

Öncelikle işe, medyum ve büyü kelimelerinin tam açılımları ile başlamak isteriz. Medyum, sözlük anlamı ile ruh bilimci anlamına gelen kişidir. Ancak günümüzde medyumlar sadece ruh bilimi ile ilgilenmez. Bir büyüyü doğru şekilde icra edebilmek için, ruh biliminden çok daha fazlası gerekmektedir. Üstelik ruh bilimi ile ifade edilmeye çalışılan şey, insan ruhu değildir. Bizim beşinci boyut olan pek çok varlığa ruh ismini veriyor olmamızdan kaynaklı, bu isim yaygınlaşmıştır. Ancak cinler gibi varlıklar da beşinci boyut varlıklardır ve medyumlar, iletişim süreçlerinde bu varlıklar ile de ilgilenirler.

Mardin Büyü Medyum Hocalar

Gelelim büyü kelimesinin ifade ettiği anlamlara. Büyü, bir enerjinin ortaya çıkarılmasında rol oynayan bir dizi işlemdir. Ayrıca bu ortaya çıkan enerji, miktarıyla doğru orantılı olacak şekilde onu yönlendirmeye ihtiyaç duyan farklı ritüeller ile birleştirilir. Örneğin birinin manevi iradesini etkilemede bu enerjiyi kullanmak için, pozitif ya da negatif şekilde ortaya çıkarılmış olan enerji, kişinin enerjisine nüfuz etmelidir.

Eğer kişiye aşk büyüsü, bağlama büyüsü gibi çeşitli işlemler yapılacak ise; Pozitif enerji tercih edilir. Eğer ayırma büyüsü, soğutma büyüsü ya da intikam büyüsü gibi daha negatif amaçlar içeriyor ise o zaman enerjinin türü de değişir. Ortaya çıkan enerji bir niyet ile beraber kişinin kendi enerjisi ile özdeşir ve onu bozabilir ya da onarabilir.

Mardin’de Büyü Yapanlar

Mardin en eski çağlardan beri bilinen ilk yerleşim yerlerindendir. Bu sebeple kültüründe manevi ilimlere çok sık rastlanmaktadır. Haliyle coğrafi miras da buraya adeta yapışıp kalmış gibidir. Yüzlerce yıldır antik ve kadim toplulukların büyü ile alakalı pek çok öğretisi, Mardin topraklarında yer almaktadır. Pek çok yazıt ve büyü kitabının gizemi hala varlığını sürdürmektedir. Bu nedenle pek çok manevi ilim uzmanı mutlaka Mardin’de çeşitli çalışmalar yürütmüştür. Mardin medyum arıyor iseniz, iletişim bölümünde bulunan numara aracılığı ile hocamızı arayabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here