Malatya Medyum
blank

Malatya Medyum

blank

Malatya medyum ve daha fazlası için yazımızın devamında sizlere özel hazırlanmış rehber niteliğinde pek çok bilgi bulacaksınız. Türkiye’nin en büyük medyum ve büyü bilgi paylaşım platformuna hoş geldiniz. Öncelikle ihtiyacınız olan şeyin büyü ya da büyü bozma gibi manevi bir ilme dayandığına eminseniz, şunu bilmeniz gerekmektedir. Büyüde mesafe ya da birincil temas önemli değildir. Hatta oldukça yaygın bir yanlış anlaşılma vardır ki; Yedirme ve içirme gibi temassal işlemlerin daha çok etki ettiği düşünülür.

Evet özünde daha çok etki ettiği doğrudur. Ancak büyü ile tılsımlanmış bir nesnenin, kişiye doğrudan verilmesi çok tehlikeli olabilir. Bu çok eski çağlarda, bilimden ve modern çağın tüm artılarından yoksun topluluklar tarafından yapılmıştır. Ancak günümüzde bilmekteyiz ki, büyü sadece enerji manipülasyonu ile yapılabilir ve en sağlıklı ya da en doğru yöntemi de budur. Bu nedenle Malatya medyum ya da farklı bir şehirde medyum hoca arıyor olmanız çok da önemli değildir. Yine de buna karar vermesi gereken kişi siz olduğunuzu unutmayınız.

Malatya’daki Medyum Hocalar

Medyum ve hoca kelimesi tam olarak aynı şeyi ifade etmez. Ancak ikisi birbiri ile birleşebilir. Hoca genellikle İslami ilimlere vakıf olan kişilere denir. Yine de hem İslami ilimlere hem de medyumik ilimlere aynı anda vakıf olmak mümkündür. Ülkemizde ise İslama uygun yöntemler daha çok rağbet gördüğü için, gizli ilimlerin çoğu bu şekilde gerçekleştirilmektedir.

İşin özünde bu iki kelime ülkemizde genelde yan yana kullanılır ve danışılan kişinin her iki ilme de vakıf olduğuna işaret eden bir terim olarak kabul edilir. Her medyum hoca büyü yapacak diye bir kaide yoktur. Bu ilmi ne yönde ve hangi şartlar altında kullanacağı, kişinin kendisine kalmıştır. Bazı kişiler doğuştan yüksek oranda yetenekli olmasına rağmen gizli ilimler dünyasının rahatsız edici yanları olduğunu düşünüp bunu asla icra etmemeyi de tercih edebilmektedir. Hocamız gibi yüksek yetenekli ve ilmi neredeyse koşulsuz icra edip insanların ihtiyaçlarını karşılayan pek az gerçek medyum bulunmaktadır. Malatya medyum arayışınızda sizlere yardımcı olması için, iletişim bölümündeki numaradan hocamızı arayarak destek isteyebilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here