Köpek Büyüsü

Köpek Büyüsü Nedir

Köpek büyüsü nedir sorusunu sıkça anlam veremeyenler tarafından almaktayız fakat bu soruyu en çok platonik aşkını kendine aşık etmek isteyenler sormaktadır. Çünkü köpek büyüsü, köpek gibi aşık etme deyiminden ismini alan kuvvetli bir aşk büyüsüdür.

Büyünün etkileri altındaki kişi, istenilen kişiye karşı konulamaz bir çekim hissetmeye başlayacak ve onsuz yapamayacağını düşünecektir. Büyü ritüeli usulünce gerçekleştirildiği takdirde ise tabiri caizse köpek gibi aşık olacak ve ondan başkasıyla olmayı bile aklına getirmeyecektir. Büyünün sağladığı aşk çok kuvvetli olduğu için genellikle platonik aşkına kavuşmak ve büyük bir aşkla sevilmek isteyenler tarafından yaptırılmaktadır.

Köpek Büyüsü Nedir ve Kimlere Yapılır

Etkileri bir hayli güçlü olan köpek büyüsünün çetrefilli bir ritüeli vardır ki şaşırmamak gerekir. Çünkü genellikle büyülerin kuvveti ve tesirleri arttıkça yapımı zorlaşmaktadır. Fakat köpek büyüsüyle elde edilebilecek sonuçlar bu zorluklara kesinlikle değmektedir. Büyüyü yaptırmak isteyenlerin bilmesi gereken birkaç önemli detay vardır. İlk olarak şunu unutmamakta fayda var ki köpek büyüsü herkese yapılamamaktadır.

Büyüyü yaptırmak istediğiniz kişinin büyü yapılacağı dönemdeki ruh hali çok önemli bir etken olduğu gibi göz ardı edilmemelidir. Çünkü büyünün tutmasına rol oynayan bir etkendir. Eğer ki kişinin ruh hali depresif ve moralsiz ise büyüyü yaptırmak için beklenmelidir. Köpek büyüsü enerjisi yüksek ve ruh hali iyi kişilere yapıldığında daha iyi sonuçlar veren bir büyüdür.

Köpek Büyüsü Yapan Medyumlar

Ritüeli ile açığa çıkan manevi enerjilerin doğru yönlendirilmesi çok önemli olan köpek büyüsü hatasız yapılması gereken bir işlemdir. Çünkü köpek büyüsünün ritüeli kişiye özel olarak hazırlanan aşamalar içermektedir. Eğer manevi enerjiler doğru yönlendirilmez ve hatalı bir işlem yapılır ise büyünün tutması mümkün değildir.

Bu nedenle köpek büyüsünün yapımında sadece ama sadece usta medyumlardan yardım alınmalıdır. Büyü ritüelinde yapılacak en ufak bir özensizlik bile büyünün gidişatında ciddi bir etkiye sebebiyet vereceği için büyüyü yapacak medyum hoca seçimi incelikle yapılmalıdır. Eğer usta medyumlara ulaşma konusunda yardıma ihtiyacınız olur ise sitemizdeki diğer paylaşımlar arasında bu konuya hitap eden yazılarımızı bulabilirsiniz. Umarız köpek büyüsü nedir yazımız soru işaretlerinizi bir nebze olsun giderebilmiştir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here