Kısmet Açan Medyum Hocalar
blank

Kısmet Açan Medyum Hocalar

blank

Hayatta hemen herkesin başına sürekli olarak devam eden kısmetsizlik durumu gelebilir. Bu o kadar üzücü ve baş edilemez bir durumdur ki, kişi her ne yaparsa yapsın sürekli olarak uğursuzluk baş ucunda gezmektedir. Bu durumları aşmak için kişi ya da kişiler pek çok yolu denese de, gizli ilimlere güven duyan kişilerin birincil arayışları kısmet açan medyum hocalar olacaktır.

Bir kısmet açma işleminin nasıl yapıldığını ya da nasıl sonuç verdiğini bilmek için, kısmet olarak adlandırdığımız manevi durum ya da olayın nasıl işlediğini bilmek gerekir. Kısmetli olmak, kısmetsiz olmak, şanslı olmak ya da çok şanssız olmak gibi durumlara sebep olan şey karmamızdır. Karma, kaderden biraz daha farklı bir kavramdır. Kader, kişinin olaylar zincirinde sahip olduğu yerdir. Ve bunu kırması oldukça güçtür. Karma ise, kişinin kendi kararları sonucunda yol açtığı durumlardır. Bu durumların ruhuna ve inancına etki etmesi durumu da kısmet ya da şansını oldukça etkiler. Peki, kişinin kısmetini açmak için gerçekten büyü yapılır mı?

Kısmet Açmak İçin Büyü Yaptırılır Mı?

Kısmet ya da şansı kişiyi çevreleyen bir pozitif enerji gibi düşünün. Hatta daha iyi anlamanız için, maddi kısmet hakkında sıkça söylenen ”para parayı çeker” deyiminden de söz edebiliriz. Kişinin ruh hali pozitif olduğunda bunu tetikleyen birçok pozitif başka durum da ortaya çıkar. Kendine güven, yapabileceğine olan inanç ve bu inancın ortaya çıkardığı enerji. İnsan ruhunun ve beyninin ürettiği enerji o kadar güçlü ve yoğundur ki, kişi morali ve ruh hali normalin üzerinde iyi olduğunda haberi bile olmadan kendisi için çok güzel pek çok olaya sebep olabilir.

Kısmetsizlik de bunun tam tersidir. Bu yüzden kısmet ve kısmetsizlik durumları kolayca kendilerini bir kısır döngüye sokabilirler. Kişinin yaptığı her iş kötü gittiğinde, kişinin enerjisi ve inancı da bu yönde değişir. Ve kişi sürekli olarak negatif bir enerji içerisinde bulunarak başına gelebilecek kötü tüm olayları kendisine çeker. Tıpkı kısmet kapama büyüsünün yol açtığı durum gibi bir durum ile karşı karşıya gelir. Kısmeti büyüyle açmak için de, bu durumu ortadan kaldırmak gerekir.

Kısmet Açma Büyülerinin Etkileri

Kısmet açma büyüsü yapılırken, danışılan uzman medyum kişinin an içinde bulunduğu tüm negatif enerjiyi nötrlemek üzerine çalışmalar yapar. Bu çalışmalar neticesinde kişi öncelikle ruhani bir rahatlama içine girer. Daha sonra belirli ölçüde tüm girişimlerinden doğru sonuç almaya başlar.

Açılan kısmet hem maddi, hem de manevi sonuçlar verir. Aşk kısmetinde, para kısmetinde kişi verdiği kararların arkasında durduğu sürece ve kendine inandığı sürece karması önce normale sonra olduğundan çok daha iyiye dönecektir. Kısmet açma büyüleri için iletişim bölümünde bulunan numara aracılığı ile bizleri arayabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here