Kırmızı Büyücülük Nedir

Kırmızı Büyücülük Nedir

Niyeti iyi ya da kötü olmayan büyücülük türüne kırmızı büyücülük ya da kızıl büyücülük denebilir. Aşk ve bağlama büyüleri ya da ayırma veya soğutma büyüleri gibi pek çok büyü çeşidi bu sınıfa girer. Kırmızı büyücülük nedir sorusunun cevabı da böylece verilebilir. Bilinenin aksine günümüzde ak büyücüler ya da kara büyücüler değil, kızıl büyücüler çoğunluktadır.

Çünkü her konuda olduğu gibi, ilmi konularda da insanların duygusal reformları ya da evrimleri, yeni çağda kızıl büyülere olan ilgiyi daha da fazla artırmıştır. Eskiden insanlar büyüyü birbirlerine karşı bir silah olarak kullanabilir ya da tam aksine bir iyileştirici olarak kullanabilirdi. Günümüzde bunun yerini bilim alırken, duygusal konular üzerine manevi ilimlere olan ihtiyaç kat ve kat arttı. Kızıl büyüler de bu ihtiyacın en büyük karşılığı haline geldi.

Kırmızı Büyücülüğün Amaçları Nelerdir?

Kırmızı büyü uygulanılarak iki kişiyi birbirine aşık edebilir, birbirine aşık olan iki kişinin birbirinden nefret etmesini sağlayabilir, birinin verdiği kararı tam aksi yönünde değiştirebilirsiniz. Bazı cümleler negatif, bazıları ise pozitif gibi gelse de; Kötü bir şeyi yapmanın iyi bir sebebi olabilir. Burada niyet, süreç ve sonuç tamamen belirsiz olduğu için ya da kişiye özel olduğu için, ak veya kara değil kızıl olarak tabir edilir.

Kırmızı Büyülerle Neler Yapılabilir?

Asıl soru, kırmızı büyülerle ne yapılamaz? Olmalıdır. Çünkü zaten günümüzde uygulanan hemen her büyü çeşidi kızıl veya kırmızı olarak tabir edilen bu sınıfa aittir. Bir durumu gerçekleştirmek için kara büyü gibi zorlu, karmaşık ve yasak bir ilmi icra etmeye lüzum yoktur.

Kırmızı büyülerle sadece kişilere direkt olarak çok büyük zarar verme hedefi koyulamaz. Yani onu hasta edemez, cinnet geçirtemez, başkalarına zarar vermesi için telkin edemezsiniz. Bunlar kara büyü sınıfa giren etkilerdir. Kızıl büyüler ak ve kara kavramlarının tam ortasında kalan ve etkileri son derece normale yakın olan büyülerdir. Bu sebeple anlaşılması veya fark edilmesi de en güç olan büyülerdendir. Detaylı bilgi için, bizi arayabilir ya da whatsapptan yazabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here