Kaşık Büyüsü Nedir

Kaşık Büyüsü Nedir

Büyülü ilimlerden faydalanarak binlerce farklı niyete yönelik işlemler gerçekleştirilebilir. Tüm bu işlemler manevi enerjilerin yönlendirilmesi ile gerçekleşse dahi öncesindeki ritüel süreciyle büyünün niyeti ve etkileri belirlenebilmektedir. Kaşık büyüsü nedir yazımızı paylaşma nedenimiz bu büyünün tek bir ritüel ile iki ayrı amaca hizmet edebiliyor olmasıdır.

Kaşık büyüsü, çok ağızlı büyüler arasında yer alan en eski büyülerden biridir. Bu büyünün tek bir ritüeli vardır ve aynı ritüel ufak bir değişiklik ile iki farklı niyete hizmet edebiliyor. Kaşık büyüsünün hem aşık etme niyetiyle, hem de iki insanı birbirinden soğutma gayesiyle uygulanması mümkündür.

Ters Kaşık Büyüsü Nedir

Etkili bir kaşık büyüsünün yukarıda bahsettiğimiz iki amaca yönelik etkiler göstermesi nasıl mümkün olabiliyor merak ediyorsunuzdur. Sizleri sabırsızlandırmadan bunun yanıtını vereceğiz. Kaşık büyüsünün manevi enerjileri ulvi varlıklar aracılığıyla yönlendirilmektedir. Büyünün yapımı sırasında niyet belirlendikten sonra herhangi bir tesirle yüklenmiş olmayan manevi enerjiler, ulvi güçlere aktarılır.

Sonrasında büyünün ritüeli ile açığa çıkan enerjiler de bu ulvi varlıklara yönlendirilir. Ardından ulvi varlıklar büyünün hükmünü verir ve yapım niyetine bağlı olarak değişebilen tesirleri istenen kişiye yöneltir. Bu sayede kaşık büyüsünün niyete bağlı olarak iki farklı büyü tesiri göstermesi mümkün kılınmış olur. Eğer aşık etme veya soğutma amaçlı büyü yaptırmak istiyorsanız kaşık büyüsünün tercih etmeniz size büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Kaşıkla Aşık Etme ve Soğutma

Özellikle sevdiği kişiyi başkasıyla olan ilişkisinden soğutmak isteyenler için birebir olan kaşık büyüsünün bir kullanım şekli daha vardır. Sevdiğiniz kişi bir başkasıyla birlikteyse, onu kaşık büyüsüyle ilişkisinden soğutabilir; ardından da kendinize aşık ederek bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Kaşık büyüsü nedir diye soranların merak ettiği bir diğer konu da ritüeldeki o ufak değişikliktir.

Kaşık büyüsünün yapımı sırasında kullanılan ahşap kaşıklar; işlem sırası geldiğinde birbirine içleri bakacak şekilde bağlanır ise büyünün tesirleri aşık etmeye yönelik olacaktır. Ancak sırt sırta bağlanan kaşıklar soğutma tesiri gösterecektir. Büyünün ritüelinde başka bir değişiklik yapılmaz. Büyüyle ilgili daha fazla sorunuz varsa bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here