Kara Büyü Yapan Medyum Hocalar
blank

Kara Büyü Yapan Medyum Hocalar

blank

Ruhani ilimlere dair bilgiler manevi enerjiler yerine öte alemsel karanlık enerjileri yönlendirmek için de kullanılabilmektedir. Bu enerjilerin kirletilmesi ve zarar verme niyetli uygulanması ile kara büyü ismiyle bilinen işlemler ortaya çıkar. Kara büyü yapan medyum hocalar bu işlemleri doğru bir şekilde uygulayabilmek için onlarca yıl çalışmalar yaparlar.

Bilindiği üzere kara büyülerin tesirleri ciddi zararlar vermektedir. Hatta kara büyü ritüelleri yorumlanarak iyi niyetler ile uygulanmaya çalışılsa dahi sonuçlar kötü olacaktır. Çünkü bu büyülerin tesirlerini taşıyan enerjiler kirletilmiş, lanetlenmiş enerjilerdir. Yani kara büyü uygulamaları ile birisine şifa büyüsü yapılsa bile lanetli enerjiler o kişiye şifa vermek yerine zarar verecektir.

Kara Büyülerin Tehlikeleri Nelerdir

Zarar verme tesirleri ile uygulanan kara büyüler düşmanlarınıza zindan hayatı çektirebilecek kuvvetedir. Bilinen en kuvvetli kötü niyet büyüleri olan kara büyülerin zararlarının yanında bir de tehlikeleri vardır. Bu tehlikeler büyünün özenli bir şekilde yapılmaması halinde ortaya çıkarlar.

Eğer kara büyü ritüelleri layığı ile tamamlanmaz ise büyüyü yapma girişiminde bulunan kişi de büyünün zararlarına maruz kalacaktır. Büyünün ritüelindeki en ufak bir hata geri tepmeye yol açacak ve ciddi riskler doğuracaktır. Bu riskleri almamanın yolu ise büyünün ritüelini işinin ehli medyumların eline teslim etmektir.

Kara Büyü Yapan Medyum Hocalar Kimlerdir

Etkileri ile düşmanlardan intikam almayı veya kin duyulan kişilere zarar vermeyi sağlayan kara büyüler, günümüzde sıkça yaptırılmaktadır. Fakat her yıl yüzlerce kişinin yaptırdığı bu büyüler yaptıran herkese beklediği sonuçları verememiştir. Çünkü üstesinden gelmesi zor ritüellere sahiptir ve bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda medyum tarafından layığı ile uygulanabilir. Kara büyüler yapan medyum hocalar ile iletişim kurmak isteyenlerin bahsettiğimiz az sayıda medyumdan birine ulaşması gerekecektir.

Özenli ve incelikli bir medyum hoca arayışı ile doğru medyumu bulmak mümkündür. Fakat aradığınız medyumu bulmanıza etkisi olacak bir diğer şey de büyü hakkında bilgi sahibi olmaktır. Bu sayede kara büyülerin detaylarından yola çıkarak büyünün uzmanlarına ulaşabilirsiniz. Kara büyüler hakkında daha detaylı bilgi edinmek için sitemizdeki yazılara göz atabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here