Kara Büyü Nedir

Kara Büyü Nedir

Kara büyü ve büyü hakkındaki bilgiler, tarih boyunca bir sır olarak saklanmış ve kimi zaman insanların korkulu rüyası olmuştur. Bu yazımızda sizlere kara büyü nedir? Sorusunun cevabını vereceğiz. Konuyu daha iyi ve ayrıntılı biçimde cevaplayabilmek için öncelikle cevaplamamız gereken sorunun büyü nedir? Olduğunu düşünüyoruz.

Büyü, metafizik ve ritüeller üzerinde ustalaşmış, medyumluk ilmine hakim kişiler tarafından uygulanan işlemlerinin bütünüdür. Uygulamalar sırasında diğer boyuttaki varlıklardan da yardım alınabilir. Özellikle kara büyülerin büyük bir kısmında beşinci boyut varlıkların desteği gerekir. Bu varlıklar ile iletişime geçmek bilgisiz kişiler için oldukça tehlikelidir. Kesinlikle uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır.

Kara Büyü Nedir ve Nasıl Yapılır?

Geçmişte olduğu gibi günümüzde işlem yapan gerçek medyumlar da bilgilerini sır olarak saklamaktadır. Kara büyü öğrenmek ve öğretmek pek çok dinde yasaklanmıştır. Ancak kara büyü bozabilmek için, kara büyü yapım metotlarını çok iyi bilmek gerekir. Birçok medyum kara büyü yapma ve bozma işlemlerini uygulamayı reddeder. Her iki işleminde yapımı oldukça risklidir. Gerçek bilgi birikimi ister.

Kara Büyü Nedir ve Nasıl YapılırEvlerinde kendi başlarını kara büyü ve bozma işlemlerini yapmayı hedefleyen kişiler her defasında korkunç sonuçlar ile karşılaşmıştır. Özellikle diğer boyutlarla bilgisizce kurulan iletişim son derece tehlikelidir. Musallat gibi konularda sizleri bu durumdan kurtarabilecek kişi gerçek bir medyumdan başkası değildir. Üfürükçü hocalara gitmek sizlere yalnızca zaman kaybı yaratacaktır.

Gerçek Medyumlar ile İletişime Geçmek

Araştırma yapmadan, karşılaşılan ilk isim ile iletişime geçerek işlem yaptırmak sizleri doğru sonuca ulaştırmaz. Günümüzde pek çok sahte isim, her işlemi yapabildiğini öne sürmektedir. Öncelikle bir medyumun her işlemi yapabilmesi mümkün değildir. Bir işlem üzerinde ustalaşmak kişinin 10 yıl kadar zamanını alırken, yüzlerce işlem üzerinde ustalaşmak imkansızdır. Medyumlar bir işlem üzerinde ustalaştıktan sonra benzer işlemleri kişilere sonuç verecek biçimde uygulayabilir.

Doğru medyuma ulaşmanın anahtarı medyum tavsiyeleri ve yorumları okumaktan geçer, bu sayede gerçek ve sahte isimleri öğrenerek kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Medyum araştırması yapanken büyüler hakkında de bilgi edinebilirsiniz. Kara büyü nedir, ak büyü nedir?… tarzı yazılar okuyarak etkisi altında olduğunu düşündüğünüz büyünün ne olduğu konusunda bilgi edinebilirsiniz. Üzerinizde ya da tanıdığınızda kara büyü olduğundan şüphe ediyorsanız araştırma sürecini hızlandırmanızı öneririz. Kimi kara büyülerin zaman içinde geri dönülmez bir hal aldığı yaygın olarak bilinmektedir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here