Hastalık Büyüsü Nedir
blank

Hastalık Büyüsü Nedir

blank

Uzman medyumlar tarafından yapılan büyüler nasıl ki iyi niyetlere hizmet edebiliyorsa; kötü niyetlere yönelik de yapılabiliyorlar. Ve tabi ki kötü niyet büyüleri arasında yer alan bazı büyüler diğerlerinden daha çok merak uyandırıyor. Hastalık büyüsü nedir sorusunun yanıtını konu hakkındaki merakları gidermek için bu yazımız ile açıklıyoruz.

Büyülü ilimlere dair paylaşımlarımız tamamen ziyaretçilerimizin güvenliği göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Paylaşımlarımızda değindiğimiz büyü yöntemleri gerçek büyülerin gerçek yöntemleri olduğu için sizlerin de bunları göz önünde bulundurmasını rica ediyoruz. Çünkü büyülerin ciddiye alınmaması ve bilinçsizce kullanılması durumunda istenmeyen sonuçlara yol açmak olağandır. Hastalık büyüsü gibi büyüler söz konusu olduğunda ise uzman medyumlar ile iletişim halinde olmak en mantıklısı olacaktır.

Hastalık Büyüsünün Etkileri

Etkilerinden bahsedeceğimiz bu büyünün ne amaçla yapıldığını isminden de anlamak mümkündür. Hastalık büyüsü nedir diye soranların büyünün ne olduğunu tahmin ettiğini düşünüyoruz. Bizim bu paylaşım ile sizlere açıklayacaklarımız, büyünün detaylarının ne olduğudur.

Hastalık büyüsünün etkileri altındaki bireyler, ilk süreçte sıradan bir hastalığa değil de genel belirtilere sahip olacaktır. Bu belirtiler dönemin koşulları göz önünde bulundurularak ortaya çıkar ve büyüyü yapan medyumun inisiyatifi doğrultusunda herhangi normal bir hastalık kılığına bürünebilir. Büyünün tesirleri normal bir grip gibi görünerek kişiyi büyü fikrinden de uzak tutar. Ancak etkiler giderek artacak ve kişiyi yatağa düşürecektir. Büyünün şiddeti büyü yaptıran kişinin kararına göre belirlenir ve isteğe bağlı olarak düşmanları yatalak bırakmaya kadar gidebilir.

Hastalık Büyüsü Nedir ve Kim Yapar

Etkili bir hastalık büyüsünün ne tür sonuçlar verebileceğini öğrenmiş bulunmaktasınız. Büyünün bu etkileri ve kuvveti tamamen yapımına ve yapanına bağlıdır. Eğer bu büyüyü bir düşmanınıza yaptırmak istiyor ancak çok ciddi sonuçlar almak istemiyorsanız bunu medyumunuz ile konuşabilirsiniz.

Hastalık büyüsünün şiddeti üzerindeki kontrolü mutlak önem taşıyan medyumlar, büyünün beklenen etkileri oluşturmasında büyük rol oynar. Eğer medyum seçimi doğru yapılır ve işinin ehli bir medyumdan yardım alınır ise beklenmeyen bir sonuç alınmaz. Yani sizlere önerimiz hastalık büyüsünü yaptırmadan önce doğru medyumu seçtiğinize emin olmanızdır

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here