Gerçek Medyumlar Nasıl Büyü Yaparlar

Gerçek Medyumlar Nasıl Büyü Yaparlar

Gerçek medyumlar nasıl büyü yaparlar sorusu pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Büyü genel anlamda halk arasında anlaşılamayan bir kavram olduğu için, halk arasında da pek çok kişi tarafından aslı olmayan söylentilerle beraber oldukça yanlış yönlere çekilmiştir.

Aslında büyü, tam olarak bir enerjiyi bir görevi yerine getirmesi amacıyla manipüle etmek anlamına gelir. Örneğin çok sinirlendiğinizde, bu hiçbir şekilde suratınızdan ya da fiziksel hareketlerinizden belli olmasa bile etrafa yaydığınız enerji nedeniyle insanlar bundan huzursuz olurlar. İçgüdüsel olarak, kendilerini tehlike altında hissedebilirler. Bu durumlarda genelde çevreye aşırı bir sessizlik hakim olur. İşte bu, insan beyninin ya da ruhunun ortaya çıkardığı enerjinin gücüdür. Peki, büyünün bununla ilgisi nedir?

Gerçek Medyumların Uyguladıkları Büyü Ritüelleri

Ortaya çıkan bu enerji, medyum hoca tarafından yapılan büyü ritüelleri tarafından da çıkarılabilir. Hatta bu ritüeller ile ortaya çıkan enerji, insan duyguları ile doğal olarak ortaya çıkan enerjiden kat ve kat daha güçlü ya da daha büyük miktarlardadır. Böylece işlemin ilk adımı olan enerjiyi ortaya çıkarma adımı tamamlanır.

Bundan hemen sonra ise, büyünün yapılabilmesi için ortada bir niyet olması gerekir. Niyet edildikten sonra, enerjinin bu niyeti yerine getirebilmesi amacıyla manipülasyona uğraması gerekmektedir. Bunun ise pek çok adımı ya da yöntemi vardır. İnsanın kendi yeteneğini kullanarak gerçekleştirmesi ya da beşinci boyut başka varlıklardan yardım alması veya bazı büyülü cümleler veya büyülü nesneler kullanmasıdır.

Gerçek Büyüler Hangi Medyumlar Tarafından Uygulanabilir?

Gerçekten medyum olan kişilerin birincil ayırt edici niteliği, sadece yetenekli değil aynı zamanda bilgili olmasıdır. Bu kadar karmaşık işlemleri yapabilmek için hemen her konuda üstün bilgiye sahip olunması önem arz eder. Astroloji, ebced hesabı, fizik, metafizik, matematik, simya, kimya ve benzeri sayısız konuda üstün yeteneğe sahip olunduğu sürece, medyumlar gerçek büyüler uygulayabilir ve uyguladıkları bu büyüler neticesinde istenen pek çok durumu imkansız gibi görünüyor olsa bile mümkün kılabilirler. İletişim bölümünden detaylı bilgiyi alabilir, medyumlar ya da büyüler hakkında daha detaylı sorularınızı sorabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here