Gerçek Medyum Hocalar
blank

Gerçek Medyum Hocalar

blank

Gerçeklik, ne kadar net bir anlama sahip olsa da birden fazla şeyi ifade edebilecek bir kelimedir. Söz konusu büyülü ilimler ve medyumlar olduğunda bu algı daha da değişir. Günümüzde gerçek medyum hocalar arıyorum diyen on binlerce kişi vardır. Fakat bu arayışlarını bu şekilde dile getirmelerine ne sebep olmuştur derseniz yanıtı çok basittir.

Gölge olan yerde ışık da vardır cümlesi ile çok güzel özetlenebilecek olan bu durumu şu şekilde de anlatabiliriz: sahte medyumlar olduğu için medyum arayanlar gerçek medyum arıyorum demektedirler. Çünkü sahte medyumlar veya dolandırıcılar, insanlara kendilerini medyum olarak tanıtmakta, umutlarını kullanarak onları dolandırmaktadırlar. Artık buna dur demenin vakti geldi.

Gerçek Medyum Hocalar Kimlerdir

Sitemizdeki prensibimiz ziyaretçilerimize sadece ama sadece net ve objektif bilgiyi sunmaktır. Günümüzde ulaşması bir hayli güç hale gelmiş olan gerçek bilgiler büyük bir öneme sahiptir. Çünkü teknolojinin gelişmesi sadece bilgi arayışında olanlara fayda sağlamadı. Sahtekarlara ve kötü niyetli kişilere de fayda sağlayan gelişmiş teknoloji onların da internette bulunmasına bir fırsat oluşturmaktadır.

Bu fırsatı kullanarak medyum arayanları gerçek medyum hocalar arıyorum demeye iten sahtekarlar hafife alınmamalıdır. Onlardan kaçınmanın tek yolu ise aradığınız şeyi bilmektir. Eğer aradığınız şeyi bilirseniz onu bulmanız mümkün olur. Gerçek medyum arıyorsanız gerçek medyumların kim olduğunu ve ne yaptıklarını bilmelisiniz.

Medyum Hoca Arıyorum Diyenler

Medyum arayışındaki kişilere en büyük tavsiyemiz bilgi edinmeleridir. Eğer gerçek hocalar tarafından yapılan işlemleri öğrenirseniz onları bulmanız olağan kılınır. Çünkü medyumlar yaptıkları büyülere imzalarını bırakırlar. Bir büyüyü on farklı medyum on farklı şekilde uygulayabilir. Bu farklar onların metotlarını ve tekniklerini içerdiği gibi bilgilerini de içerir.

Eğer aradığınız medyum bilge birisi ise bunu yaptığı büyüleri inceleyerek anlayabilirsiniz. Karşılaştığınız medyumun sahte olduğunu da aynı bu şekilde anlamanız mümkündür. Çünkü sahtekar medyumlar, gerçek medyumların bilgi dağarcıklarına asla ulaşamazlar. Bu sayede onları ayırt etmek mümkün olur. Bu arayışınızda edinmeniz gereken tüm bilgilere ve detaylara sitemizden edinilebilir. Eğer daha fazla sorunuz olur ise bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here