Gerçek Medyum Büyüleri

Gerçek Medyum Büyüleri

Gerçek medyum büyüleri dendiğinde, bilinmesi gereken ilk şeyin bunların gerçek medyumlar tarafından uygulanan son derece karmaşık büyüler olduğudur. Bir büyünün gerçekten etki edebilmesi için uygulanan ritüeller, sıradan insanların akıllarının alamayacağı kadar çok aşamaya ve gereksinime ihtiyaç duyar. Bu nedenle büyü konusu modern çağda bile neredeyse hiç kimse tarafından tam olarak anlaşılamayan bir konudur.

Sıradan kişiler tarafından anlaşılamıyor olsa bile, hemen herkesin büyü ile en az bir kere de olsa yakından alakalı bir anısı ya da anı vardır. Çünkü kültürümüzde büyü inanılmaz derecede fazla tercih edilen ve uygulanan bir durumdur. Bunun gerçekliği pek çok kişi tarafından sorgulanmaz. Ancak pek çok kişi de bundan fayda görmek için medyumlara başvurur.

Gerçek Medyum Büyüleri Nelerdir

Aslında tabir olarak gerçek medyum büyüleri diye bir tabir yoktur. Fakat bunu basitçe açıklamak gerekirse, büyünün ezbere yapılmadığını ifade edebiliriz. Yani büyü, bir yemek tarifi gibi değildir. Gerçekten tutması için, kişiye özel yapılmalıdır. Özel olarak uygulanmalıdır. Kişi hakkında tüm durum ya da hikaye tamam bilinmelidir. İşte bir büyüyü gerçek yapan tam olarak budur. Yani o işlemin özel olması, kişiye uygun şekilde yapılmasıdır.

Eğer büyü ezbere uygulanırsa, hiçbir sonuç alınamaz. Gizli ilimlerin bu kadar hassas olmasının en büyük nedeni de budur. Çeşitli eski kaynaklardan, Osmanlıca ya da Süryanice bazı yazıtlardan büyü hakkında çok şey öğrenmek mümkündür. Ancak bu tamamen bir tarifi ifade eder. Peki, bu yeterli midir? Elbette hayır. Bir medyumu gerçek yapan da onun durum hakkında doğru analizleri yapıp, doğru şekilde uygulama yürütmesidir.

Gerçek Medyumların Büyü İşlemleri

Günümüzde medyumlardan en çok istenen büyüler, bağlama büyüsü ve ayırma büyüsü gibi daha kişisel duygulara yönelik büyü işlemleridir. Bunlar iki eş arasında, iki sevgili arasında ya da bir aile içinde uygulanmakta olan ve çok tercih edilen büyüleri ifade eder. İnsanların en çok çözemediği problemlerin başında da duygusal problemler yer alır. Bu problemler eğer her yol denenmesine rağmen çözülemiyorsa, medyumlara başvurmakta herhangi bir sakınca yoktur.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here