Gerçek Bir Medyum Nasıl Anlaşılır
blank

Gerçek Bir Medyum Nasıl Anlaşılır

blank

İnternet ortamı üzerinde bu kadar çok medyum isminin dolaşmasıyla birlikte, ister istemez gerçek bir medyum nasıl anlaşılır? Sorusu akla takılıyor. Orta Asya’dan dünyaya yayıldığı düşünülen büyü aslında başından beri tüm topraklarda yapılmaktaydı. Ancak Süryani dili kullanılarak yapılan işlemlerin daha hız ve güçlü sonuç vermesi sebebiyle Orta Asya büyünün başladığı yer olarak kabul edilmiştir.

Herhangi bir internet tarayıcısında “işlem yapan medyum” ve benzeri kelimeleri arattığınızda karşınıza yüzlerce isim çıkmakta. Peki bu isimler içinden gerçek bir medyum nasıl anlaşılır? Herkesin bildiği üzere sahtekarlık ve dolandırıcılık bu engin ilmi de sarmış durumdadır. Ancak hala içlerinde gerçek ve sonuç veren medyumlar olduğu gerçeğini unutmamak gerekir.

Gerçek Bir Medyum Nasıl Anlaşılır Tüyolar

Gerçek bir medyum yapmış olduğu olumlu işlemlerle insanların mutluluğunu defalarca kez sağlamıştır. Günümüzde gerçek medyumlar işlem yaptıkları kişilerden yorum sitelerinde kendileri hakkında yazılar paylaşmalarını rica etmektedir. Böylelikle insanlar gerçek medyumlara daha kolay ve hızlı bir biçimde ulaşmaktadır. Ancak tabii ki sahte isimlerde bu yöntem ile kendilerini ön plana çıkarabilir. Bu sebeple sayfamız aynı adres üzerinden gelen yorumları otomatik olarak silmektedir. Bu sayede yalnızca gerçek yorumlara ulaşmanızı sağlamış oluyoruz.

Gerçek Bir Medyum Nasıl Anlaşılır TüyolarEğer sorununuzdan hangi yöntem ile kurtulabileceğinizi biliyorsanız işiniz çok daha kolay, ancak bilmiyorsanız da sorun değil sizler için yapmanız gerekenleri adım adım anlatacağız. Öncelikle sorununuzu net bir şekilde belirlemeniz gerekiyor, size benzer sorunları yaşamış insanları yorumlar kısmından bularak çözüm sürecinde yardım aldıkları işlemleri okuyun. Daha sonrasında bu işlemleri sonuç verecek biçimde yapan medyumların isimlerini araştırın. Gerçek bir medyum nasıl anlaşılır? Ve nasıl bulunur? Sorusunu böylelikle cevaplamış olduk.

Güvenilir ve Sahte Medyumlar

Güvenilir medyumların isimleri yorumlarda görebileceğiniz gibi, sahte kişilere rastlamanız da oldukça muhtemeldir. Daha önce sahtekar kişilerin tuzağına düşmüş ve bu deneyimini paylaşmış olan insanların verdikleri isimleri bir kenara not ederek bu sahtekar insanlardan uzak kalabilirsiniz.

Şunu da söyleyebiliriz ki, sahtekar kişiler sizleri sürekli acele ettirerek işlem sürecine iter, sizlere aynı gün içinde sonuç veren işlemi yapabileceklerini söylerler.

 

1 Yorum

  1. Gerçek medyumlar konusunda merak ettiğim bazı şeyler var. Bir sürü bilgi verilmiş ama hepsini kafamın içinde toparlayıp bir sonuca ulaşamıyorum. Umarım aradığımı burada bulurum.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here