Evlilik Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Evlilik Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Evlilik müessesesi, iki insanın yüreği bir olduğunda hayatlarını da bir yapmak için başvurdukları güzel bir müessesedir. Birbirine his besleyen insanların ilişkilerini bir sonraki seviyeye çıkarması ve hayat ortağı haline gelişlerini kutlamalarını temsil eden evlilik; çoğu mutlu çiftin çekindiği de bir olaydır. Evlilik büyüsü yapan medyum hocalar arayanların yaşamakta olduğu sorun budur.

Bazı çiftlerin ilişkisi ne kadar yolunda da olsa partnerlerden biri evliliğe hazır hissetmeyebilir. Bu tür durumlarda evliliğe hazırlanma sürecini hızlandırarak çiftin evliliğe dair hiçbir şüphesi kalmamasını sağlayan işlemler uygulanabilir. Evlilik büyüsünün tesirleri ile on binlerce çift dünya evine girmiştir.

Hızlı Etki Eden Evlilik Büyüsü

Tesirleri büyüyü yapan medyumun uzmanlığına göre daha kuvvetli veya daha hızlı sonuç veren şekilde olabilen evlilik büyüsünün, yapımı özenle tamamlanmalıdır. Büyüyü yaptıranların memnun kalabilmeleri ve bekledikleri sonuçları alabilmeleri, büyüyü yapan medyumun ustalığına bağlıdır.

Hızlı tesirleri olan evlilik büyüsünün uygulanabileceği tek kişi partnerler değildir. Ebeveynlere ve aile büyüklerine uygulanarak evliliğe onay vermeleri veya ikna etmeleri de sağlanabilir. Örnek vermek gerekirse, evlilikten çekinen partnerinize ve ebeveynlerine yaptıracağınız evlilik büyüsü; ilk olarak aile büyüklerinin aklına evliliği sokacak ve onaylarını sağlayacaktır. Ardından onlar partnerinizi evliliğe ikna edecektir. Büyünün tesirleri ile evlenmek istediğiniz partneriniz de sizinle evlenmeye can atar hale gelecektir.

Evlilik Büyüsü Yapan Medyum Hocalar Kimlerdir

Yukarıda tesirlerini okuduğunuz bu işlemden istenilen etkileri elde edebilmek 3 temel koşula bağlıdır. İlk olarak evlilik için büyü yapan medyum hocalar ile iletişim kurulmalıdır. Fakat medyum hoca arayışı özenli ve dikkatli bir şekilde sürdürülmelidir ki büyünün uzmanlarına ulaşılabilsin. Bir diğer koşul ise büyünün yapımı sırasında hiçbir hata yapmamaktır.

Evlilik büyüsünün tesirlerinden beklenilen sonuçları alabilmeyi sağlayan son etken ise büyü ritüelini kişiye özel uygulamaktır. Ritüeldeki dualar ve tılsımlı cümleler kişiye özel hazırlanmalıdır ki etkiler daha kuvvetli olabilsin. Büyü yapılacak kişinin o dönemki ruh hali, karakteristik özellikleri ve kişisel bilgileri bu tılsımlı cümlelerin hazırlığında kullanılır. Bu sayede büyü ile kişi arasındaki bağlantı daha kuvvetli olacak, büyünün tesirleri beklentileri karşılayacaktır.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here