Evlilik Büyüsü Nedir

Evlilik Büyüsü Nedir

Evlilik, iki insanın birbirlerine besledikleri karşılıklı hisler vesilesiyle hayatlarını birleştirdiklerini resmileştirmesidir. Ancak iki insan birbirini çok sevse ve hayatları birleşmiş olsa dahi bazen bunu resmileştirmek korkulan veya ertelenen bir şey haline gelebilir. Evlilik büyüsü nedir sorusunun yanıtı bu durumlara kısılmış kişiler tarafından merak edilmektedir.

Bir ilişkide belli bir süreye ulaşılmış olmasına rağmen partnerlerden birisi evliliğe yanaşmıyorsa bunun birkaç sebebi olabilir. İlk olarak evlilikten korkması veya çekinmesi akla gelecektir ki evlilik büyüsünün en uygun olduğu durumlardan biridir. İkinci durum maddiyattır ki gelip geçici olan şu hayatta mutluluğun önüne koyulmamalıdır. Son durum ise partnere evlenecek kadar aşk hissedilmemesidir ki en kötü ihtimal budur.

Evlilik Büyüsü Kimlere Yapılabilir

Eğer sevgilinizin size karşı hislerinden eminseniz ancak yine de evlenmeye yanaşmıyorsa evlilik büyüsüne başvurmak gözden geçirilebilir. Ancak büyünün yapılabilmesi için sağlanması gereken birkaç koşul daha vardır. Evlilik büyüsü nedir diyenlerin bilmesi gereken en önemli konu da budur. Evlilik büyüsü herkese yapılamamaktadır ve sadece gerekli koşulların sağlanması halinde tutacaktır.

Büyünün yapılabilmesi için büyü yapılacak kişiyle sevgili olmak gereklidir. Büyü yapılacak kişinin belirli bir yaşa gelmiş ve kendinden sorumlu olması gereklidir. Büyü yapılacak kişinin akli dengesinin yerinde olması gereklidir. Son olarak büyü yapılacak birey ile sürdürülen ilişkinin üç aydan fazla olması gereklidir.

Evlilik Büyüsü Yaptırmak Günah Mıdır?

Evlenme serüvenine daha fazla beklemeden başlamak isteyenlerin tercihi olan evlilik büyüsü, yapımı çetrefilli bir işlemdir. Tesirleri ile iki insanın bir yuva kurması mümkün kılının evlilik büyüsünün ritüeli doğru yapılmaz ise istenilen sonuçları almak mümkün değildir. Ancak yeterli uzmanlığa sahip bir medyum hocadan yardım alınır ise büyünün beklentilerinizi karşılayabileceğini söyleyebiliriz.

Büyünün ritüeline başlayabilmek için büyü yapılacak bireylerin kişisel bilgilerine ihtiyaç duyulur. Doğum tarihi, anne baba adı, burç ve isim gibi bilgiler medyuma bildirilir. Medyum hoca bu bilgilerle özenli bir tılsım oluşturur ve büyü ritüelini işleme koyar. Eğer yardımı alınan medyum hoca, evlilik büyüsü yapma konusunda tecrübeli ise büyünün tutması 5 hafta sürecektir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here