Çanakkale Medyum

Çanakkale Medyum

Çanakkale medyum ve yaptıkları büyü işlemleri hakkındaki görüşler, halk arasında bazen insanların birbirlerine yanlış aktarımları sonucunda yanlış anlaşılmaktadır. Bu yüzden medyum hoca dendiğinde ya da büyü dendiğinde insanlar büyük bir korkuya ya da dehşete kapılabilmektedir.

Bunun sebebi, bilgi eksikliği ya da yanlış yönlendirmedir. İnsanların doğasında, bilmediği şeye karşı savaşma veya ondan korkma içgüdüsü yer almaktadır. Bu içgüdüsel yaklaşım nedeniyle büyü de çağlar boyunca ne yazık ki yanlış anlaşılmalar sonucunda şiddete veya nefrete maruz kalmıştır. Hocamızın asıl amacı, sadece ülkemizde değil tüm dünyada büyüye karşı olan bakış açısını stabil bir çizgide oturtmaktır. Böylece insanlar bu ilmi doğru şekilde anlayabilir ne olduğuna ya da ne olmadığına karar verirken daha nesnel bir düşünce tarzını benimseyebilirler.

Çanakkale’deki Medyum Hocalar

Bu bakış açısı ile de anlıyoruz ki, hocamıza ya da alanında uzman diğer medyum hocalara danışan kişilerin de içlerinde büyük ölçüde kuşku bulunmaktadır. Bunun tek sebebi, sadece büyüye olan ön yargı değildir. Ayrıca bu yargıların bazılarının oluşması konusunda yardımcı etkenler de yaşanmıştır. Bunların başlıcası ise, kendilerine medyum demelerine rağmen aslında sahtekar olan kişilerdir.

Bazı insanlar bu kişilere denk gelmiş ve işlem yaptırmışlardır. Haliyle hiçbir sonuç alamadıkları için, suçu kişiye atmak yerine doğrudan ilme atmışlardır. Zaman içinde bu da büyü ilmine karşı duyulan öz saygının azalmasına sebep olmuştur. Ne yazık ki günümüzde hala, özellikle ülkemizde bu ilme sahip olmadığı halde insanların umutları ile oynayan pek çok kişi de bulunmaktadır. Sadece bizler gibi saf bilgiyi halka açan kişiler aracılığı ile işlem yaptırmanız, sizlere kesin sonucu sağlayabilecektir.

Çanakkale’de Büyü Yapan Medyumlar

Çanakkale’de büyü yapan medyumlar için yapmanız gereken tek şey, iletişim bölümünde bulunan numaradan hocamızı aramak ya da çeşitli nedenlerden dolayı aramıyor iseniz; Whatsapp üzerinden yazarak aklınıza takılan tüm soruları sormaktır. Herhangi bir durum hakkında bilgi almak için, hocamıza dilediğiniz zaman ulaşabilmeniz mümkündür. Yoğun seyahat halindeyken ya da çeşitli işlemler ile ilgileniyorken sizinle ilgilenemiyor olsa bile, hocamız mutlaka tüm arama ya da mesajlara geri dönüş sağlamaktadır.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here