Büyü Yapma Yöntemleri Nelerdir
blank

Büyü Yapma Yöntemleri Nelerdir

blank

Büyü yapma yöntemleri nelerdir sorusu çoğunlukla gizli ilimler ile amatör olarak ilgilenen ve bu ilimleri uygulayabileceğine inanan kişiler tarafından sorulmaktadır. Böylesine hassas ve tehlikeli bir ilmin içine girmeden önce, onun hakkındaki tüm detayları bilmek kişi ya da kişilerin hayrına olacaktır. Büyü ilmine vakıf olan tüm uzmanların her zaman söylediği gibi, büyü bir oyuncak ya da bir şaka değildir. Yanlış kullanımında nelere yol açabileceği, önceden kestirilemediğinde kişinin başına büyük dertler açabilir.

Pek ala, büyü yapmada kullanılan başlıca yöntemleri belirleyen unsur ise büyünün türüdür. Kara, kızıl veya ak büyü çeşitlerinde muazzam ölçütte bir farklılık bulunur. Kara büyülerde hayvansal şeyler daha çoktur. Üstelik kara büyü çoğunlukla ölümün kirli enerjisinden beslendiği için hayvan sakatatlarının yanı sıra kan gibi şeylerle de yapılır. Kızıl büyülerde nadir bulunan bitkilerin yanı sıra nadiren kan da kullanılabilir. Ak büyüler ise sadece şifalı bitkiler kullanılarak yapılır.

Büyü Yaparken Hangi Metotlar ve Malzemeler Kullanılır?

Kullanılan nesnelerin farklılıkları, ortaya çıkan enerjinin türünü belirler. Bu yüzden kesin olarak şunu kullanmak gerekir demek yanlıştır. Enerjinin türü ve miktarı niyet ile de ilişkili olduğu için, bunu belirleyen kişi büyüyü uygulayan kişi olmalıdır. Duruma özel büyü de bu şekilde yapılır.

Ancak yine de sık kullanılan malzemelerden bazıları şunlardır;

  • Safran ve safranla yapılmış mürekkepler.
  • Abanoz ağacı odunu ya da kabuğu.
  • Bazı orkide çeşitleri
  • Bazı sürüngen hayvanların çeşitli uzuvları.
  • Bazı hayvanların derileri ya da organları.
  • Gümüş tozu, bakır tozu ya da altın tozu.

Şeklinde sıralanabilir. Çoğu uygulamada ortak olarak bulunan büyü malzemeleri bu şekilde olsa da bunların üzerlerine sayısız başka ihtiyaç da eklenebilir.

Evde Büyü Yapmak Doğru ve Güvenilir Midir?

Kesinlikle evde büyü yapmak güvenli değildir. Büyü yapılan alanın enerjisinde bazı değişiklikler gözlenir. Üstelik büyüyü yapan kişi, kendisini ortaya çıkan bu enerjiden korumayı bilmiyor ise başı büyük dertte olabilir.

Bu enerji ortaya çıkarken kişinin bulunduğu bölgede bazı değişiklikler yaşanır ve beşinci boyut bazı varlıkların dikkatini çekebilir. Cin musallattlarının çoğu da büyü ile uğraşan bilgisiz kişilerin başlarına gelmektedir. Evinizde, bilmediğiniz enerjisel ya da ruhsal konular hakkında işlem yapmayı denememeniz önemlidir. Yardım için, iletişim bölümünde bulunan numaradan faydalanabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here