Büyü Nasıl Yapılır

Büyü Nasıl Yapılır

Büyü yapmak ve büyülü ilimlerden faydalanarak manevi enerjileri yönlendirmek, medyumlara özel işlemlerdir. Medyum olmayan kişilerin büyü yapma çabaları genellikle boşa çıkmaktadır. Genellikle dememizin nedeni ise belli başlı basit büyülü işlemlerin evde yapılabiliyor olmasıdır. Fakat onlar da medyum desteği aracılığıyla başarılı sonuç verebilmektedir. Büyü nasıl yapılır başlığımız altında büyü yapmak isteyenlerin tüm sorularını yanıtladık.

İlk olarak şunu unutmamanızda fayda vardır; büyüler medyum olmayan kişiler tarafından yapılmaya kalkışılır ise iyiden çok kötü sonuç alma ihtimali daha yüksektir. Çünkü büyü ritüelleri sırasında yapılan en ufak bir hata bile büyünün geri tepmesine veya bilinmeyen tesirleri ortaya çıkarmasına sebebiyet verebilir. Bu nedenle büyülü ilimler ciddiye alınmalı ve buna göre hareket edilmelidir.

Etkili Büyü Yöntemleri

Büyü yapma konusunda var olan birkaç tehlikeyi ve bun tehlikelere mahal veren durumları açıkladığımıza göre sıradaki konuya geçiş yapabiliriz. Etkili büyü yöntemleri denildiğinde akla en bilinen büyü çeşitleri gelebilir. Papaz büyüsü, süryani büyüsü veya adet kanı büyüsü bunlardan birkaçıdır. Fakat etkili büyü yöntemleri bunlar değildir.

Etkili büyü yöntemleri, büyü nasıl yapılır diye sorulduğunda o sorunun en etkili yanıtını verebilecek metottur. Büyülerin temel ritüelleri için başvurulabilecek en etkili metotlar tılsımlama işlemleridir. Çünkü bu işlemler sırasında büyünün bütün manevi enerjisi tek bir tılsım içerisine sıkıştırılır ve kuvveti günden güne artar. Bu sayede tılsım metodu ile yapılan büyülerin etkileri daha güçlü olur.

Kara Büyü Nasıl Yapılır

Etkili büyü metotları denildiğinde akla gelecek bir diğer büyü çeşidi ise kara büyü olacaktır. Kara büyüler antik çağlardan bugüne kadar insanlara korku salarak namını taşımıştır. Bu korkunun ardı olduğunu bilmeli ve buna göre davranmalısınız.

Şimdiye kadar kara büyüleri ciddiye almayıp pişman olmayan bir kişi dahi olmamıştır. Bu nedenle sizlere önerimiz kara büyülere bilinçsizce ve tecrübesizce yaklaşılmamasıdır. Kara büyü yapmak isteyen kişilere önerimiz bu isteklerinden vazgeçerek işlemi usta bir medyumun ellerine bırakmalarıdır. Çünkü kara büyüler sadece ama sadece kara büyülerde uzman medyumlar tarafından başarıyla uygulanabilen büyü işlemleridir.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here