Büyü Nasıl Bozulur
blank

Büyü Nasıl Bozulur

blank

Hem iyi niyetler ile, hem de kötü niyetler ile yapılabilen büyülerin sonuçları da yapılış niyetlerine göre şekillenir. İyi niyet büyüleri güzel sonuçlar verirken bazı kötü niyet büyülerinin korkunç sonuçları vardır. Büyü nasıl bozulur sorusunun yanıtına da korkunç sonuçları olan büyülere maruz kalındığında ihtiyaç duyulur.

Fakat pek çok insan bu sorunun doğru yanıtına ulaşamaz çünkü internet üzerindeki büyü sitelerinin birkaç tanesinde doğru yanıt vardır. Sitemiz o sayılı platformlar arasında yer aldığı için kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Sizlere büyü nasıl bozulur sorusunun gerçek yanıtını vereceğiz ve üzerinizdeki kötü niyet büyülerinden en doğru yöntem ile kurtulabileceksiniz.

Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü bozmak isteyenlerin başvurabileceği belli başlı birkaç yöntem vardır fakat bu yöntemlerin tutması için sağlanması gereken birkaç koşul olduğunu bilmelisiniz. Eğer büyülü ilimlere dair yeterli bir bilgi ve tecrübeniz yoksa uzman bir medyumdan yardım almanız en büyük şarttır. Aksi takdirde üzerinizdeki büyüden kurtulamazsınız. Bunun da yanı sıra yanlış uygulayacağınız her tür büyülü işlemin size daha büyük zararlar vermesi ihtimalini unutmayınız. Bu riski almamak için uzman bir medyumun desteğine başvurmanızı öneriyoruz.

Büyü bozmak isteyenlerin uygulayabileceği ilk yöntem sirke metodudur. Bu metot için doğal sirkeye ve adaçayına ihtiyacınız vardır. İlk olarak bir miktar sirke bir kova suya eklenir ve o su ile üzerindeki büyü bozulmak istenen kişinin hanesinin tüm zeminleri silinir. Sonrasında kurutulmuş adaçayı yaprakları yakılır ve evin tüm odalarında gezdirilir. Son olarak evin bütün camları açılır ve her odada 7 defa Ayetel Kürsi okunur.

Kara Büyü Nasıl Bozulur

Yukarıda bahsettiğimiz büyü bozma metodu normal kötü niyet büyülerini bozmak için başvurulabilecek basit bir işlemdir. Fakat kara büyü, kırmızı büyü veya daha kuvvetli büyülere kesinlikle bu şekilde müdahale edilmemelidir.

Bu çok riskli olur ve sonuçlarını tahmin bile etmek mümkün olmaz. Bu nedenle kara büyü veya benzeri büyülerin bozumu için usta medyumların yapacağı büyü bozma ritüellerine ihtiyaç duyulur. Konu hakkında daha fazla detay için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here