Büyü Bozan Medyum Hocalar
blank

Büyü Bozan Medyum Hocalar

blank

Büyüler, manevi enerjilerin ulvi ilimlerde uzman olan kişiler tarafından yönlendirilmesi ile gerçekleşen spiritüel işlemlerdir. Manevi enerjileri büyü yapma ve bir niyete hizmet etme amacıyla sadece dünyaya medyum olarak gelen kişiler kullanabilmektedir. Büyülerin bozumu için de aynı koşullar geçerlidir. Büyü bozan medyum hocalar dışında hiç kimse bir kişi veya yere yapılmış büyülerin etkilerini kaldıramaz.

Büyü yaparken manevi enerjiler yönlendirilir ve bir kişiyle, nesneyle veya mekanla bağ kurması sağlanır. Büyüleri bozarken ise daha önceden bağlanmış olan enerjilerin bağının çözülmesi ve etkilerinin ortadan kaldırılması gerekir. Bunu gerçekleştirmek için uygulanan ritüeller büyüden büyüye değişiklik gösterse de işleyişi her büyüde aynıdır.

Kötü Niyetli Büyülerin Bozumu

Eğer bir size, hanenize veya çevrenizdeki birine yapılmış büyülerden şikayetçiyseniz büyü bozma konusunda tecrübeli medyumlardan yardım almanız gereklidir. Durumun ciddiyeti çoğu kişinin farkında olmadığı bir konudur fakat bozulması geciktirilen büyülerin sonuçları dehşet dolu olabilmektedir.

Eğer birisine veya bir haneye kötü niyetli büyüler yapılmış ise en kısa sürede bozdurulmaları ilk öncelik olmalıdır. Çünkü büyünün tesirleri vakit geçtikçe kuvvetlenecek, verdiği zararlar artacaktır. Eğer büyüler belli bir vakit içerisinde bozdurulmaz ise etkileri güçleneceği gibi bağı da güçlenecektir. Sonuç olarak bozulması zorlaşacaktır. Bu süre genel olarak 3 ile 5 hafta arasıdır. Büyülerin etkilerinden kurtulmak için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Hızlı Büyü Bozan Medyum Hocalar

Büyülerin etkilerinden kurtulmak için uygulanan büyü bozma işlemleri de aynı büyü yapımı gibi ritüeller içerir. Büyüleri bozmak için uygulanan ritüellere verilen birkaç isim vardır. Bazı işlemlere ters ritüel denilse dahi, genel olarak sadece büyü bozma ritüeli olarak adlandırılabilir. Büyü bozan medyum hocalar bu ritüelleri uzmanlıklarına doğru orantılı sürelerde tamamlarlar. Bir medyum büyü bozma konusunda ne kadar uzman ise bozmakta olduğu büyünün etkilerini o kadar kolay ve hızlı bir şekilde kaldırabilecektir.

Eğer üzerinizdeki kötü niyetli büyülerden bir an önce kurtulmak istiyorsanız hemen şimdi medyum arayışına başlamalısınız. Çünkü doğru medyumu bulacağınız süreye eklenen büyü bozma ritüelinin süresi ile yeterince vakit kaybedilecektir. Büyü bozmada hızlı olan medyumlara ulaşmak için sitemizdeki paylaşımlarda bahsettiğimiz tavsiyeleri de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here