Aşık Etme Büyüsü Nedir
blank

Aşık Etme Büyüsü Nedir

blank

En basit tabiri ile aşık etme büyüsü nedir sorusunun cevabı; Normalde birine karşı duygusal hisleri olmayan ya da yeterince olmayan kişilerde aşk duygusunu uyarabilecek bazı manevi durumların yaşanmasına sebep olacak bir dizi işlemdir.

Bunu yapmanın pek çok sayıda ritüel yöntemi vardır. Çünkü çok eski çağlarda da, günümüzde de insanların en büyük sorunu karşılıksız aşk duygusudur. İnsanlar kötü pek çok durumla başa çıkabiliyorken, karşılıksız aşk durumunda içine düştükleri duygusal bunalım, ruhlarına ağır gelmektedir. Aslında karşılıksız aşkın kendisi de tıpkı bir kara büyünün, insan ruhu üzerine yüklediği negatif enerji gibidir. Bu nedenle büyünün ortaya çıkardığı duruma en yakın bir diğer doğal durum da aşkın kendisidir. Bu yüzden bu konuda çivi çiviyi söker anlayışı yeni sayılmaz.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Etki Eder

Aşık etme büyüsünün etki etme şekli, büyüye ve kişinin manevi bütünlüğüne bağlıdır. Ayrıca birini kendinize aşık ederken umduğunuz niyetler de büyü üzerinde etkili olur. Aşık olmak dendiğinde aşık olmanın da bin bir çeşidi olduğunu unutmamak gerekir.

Bazı insanlar üzerlerine aşırı sorumluluk almamak için sıradan işleyişe sahip ve göze batmayan bir aşk duygusunu tercih ederken, bazıları da kara sevda olarak tabir edilen neredeyse hastalık derecesinde tutkulu bir aşkın hayalini kuruyor olabilirler. Bu nedenle de aşk büyüsünün etkileri oldukça değişken olarak kabul edilir. Yine de kişi üzerinde yan etkileri olmadığını, kişiye zarar vermediğini ya da bunun kötü şeylere yol açmadığını gönül rahatlığı ile söylemek mümkündür.

Aşık Etme Büyüsü Zararlı Mıdır?

Hiçbir kaynakta aşk ya da duygusal bağ için yapılan büyülerin zararlı olduğu söylenmez. Elbette tek bir istisna vardır. Bazı büyü çeşitlerinin yasak olduğu ve yapılmaması gerektiği yüzlerce yıldır herkes tarafından bilinmektedir. Kara büyü kullanılarak ortaya aşk çıkarmak beraberinde bazı sorunları da getirebilir. Bu kesin değildir ancak konu sadece sevgiden karşılık almak olduğunda, böylesine güzel bir arzu ve temiz bir isteği şansa bırakmaya da gerek yoktur.

Ülkemizdeki medyumların hemen hepsi kara büyüden uzak durarak, sadece tamamen zararsız büyüler aracılığı ile aşık etme işlemleri yaptığı için içinizi tamamen rahat tutabilirsiniz. Aşk ve aşık etme büyüleri için iletişim bölümünde bulunan numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here