Ağrı Medyum
blank

Ağrı Medyum

blank

Doğ bölgelerinin pek çoğunda çok fazla medyum aktif olarak yer almaktadır. Bunlardan biri de Ağrı medyum olan hocamızdır. Ülkemizin doğu bölgesi, daha az yerleşim yeri bulunması nedeniyle büyü gibi ilmi konular için diğer bölgelere kıyasla daha elverişlidir. Ayrıca insan yaşamının az olduğu bölgelerde gezegen hareketlerini gözlemlemek ve enerjisel anlamda da doğru ölçüyü tutturabilmek çok daha kolaydır.

Ülkemizdeki uzman medyum hoca ya da büyücülerin çoğunun bu bölgelerde yaşamasının asıl sebebi de budur. Bunu daha açık ifade etmemiz gerekirse, enerji soyut olmadığı kadar somut bir kavram da değildir. Ortaya çıkışı ve yönlendirilmesi aşamasında başka canlıların veya insanların enerjileri ile karışmamalıdır. Yani bu işlem çoğunlukla yalnızlığa da ihtiyaç duymaktadır. Ağrı medyum arayışınızda da sizlere yardımcı olacak hocamız, işlemin süreci ve sonuçları hakkında da geniş çaplı bilgiyi sizlere mutlaka iletecektir.

Ağrı’daki Medyum Hocalar

Hocamıza ya da başka herhangi bir medyuma başvurmadan önce, ne istediğiniz konusunda kısmen de olsa birkaç fikriniz olmalıdır. Elbette hocamız, sorularınızı sıkılmadan yanıtlayacak ve sizleri daha önce edinemediğiniz kadar çok bilgiye boğacaktır. Yine de bunun yanı sıra, kendinizden hangi konuda emin olduğunuzu sizin dışınızda kimse bilemez. Büyü kat-i bir sonuca dayalı olduğu için, örneğin birine aşk büyüsü yaptırdığınızda artık bundan geri dönüş kolay değildir.

Her istediğinizde büyü yaptıramaz ya da onu bozduramazsınız. Yani bir başka söylem ile bu çocuk oyuncağı değildir. Eğer birini aşk büyüsü ile kendinize bağladıysanız ve ondan sıkılıp ayrılmak istiyor iseniz, bunu öylece yapmanız etik anlayışının dışında yer alır. Bunu yapmak için, öncelikle hocamıza yeniden başvurup büyüyü bozdurmanız gerekir. Aksi halde büyü yapılan kişi, size duyduğu aşk nedeniyle büyük bir depresif buhran geçirebilir.

Ağrı’da Büyü Yapan Medyumlar

Ağrı’da büyü yapan medyumlar için, iletişim bölümünde bulunan numarayı arayabilir ya da dilediğiniz zaman mesaj atabilirsiniz. Her türden yardım ihtiyacınıza karşı yanıt alacağınızı bilerek, içinizi rahat tutabilirsiniz. Büyü ve büyücülük gibi kavramlar hakkında daha detaylı bilgi verdiğimiz diğer yazılarımızı da inceleyerek daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here